Budynki mieszkalne Asteroidowa kolonia: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "{{#ask: Category:Asteroidowa kolonia BuildingType::Budynki mieszkalne | ?Name | ?ExternalImage | ?Costs | ?Requirements | ?Size | ?StreetLevel | ?Provides | ?Pro...") |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Budynek | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Koszt | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Wymagania | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Zapewnia | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produkuje | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_SpaceAgeAsteroidBelt_Residential3.png}}<br />[[Przenośny dom (Asteroidowa kolonia)]] | ||
| | | 264 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>312 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 2x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 80 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/colonists.png}} Koloniści <br/> | ||
| | | 440 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/credits.png}} / 4h | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_SpaceAgeAsteroidBelt_Residential4.png}}<br />[[Głęboko osadzone domostwo (Asteroidowa kolonia)]] | ||
| | | 402 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>475 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 2x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 50 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/colonists.png}} Koloniści <br/> | ||
| | | 2 090 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/credits.png}} / 4h | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_SpaceAgeAsteroidBelt_Residential5.png}}<br />[[Bunkier mieszkalny (Asteroidowa kolonia)]] | |||
| 926 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>1 094 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 4x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | |||
| 480 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/colonists.png}} Koloniści <br/> | |||
| 1 460 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/credits.png}} / 8h | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_SpaceAgeAsteroidBelt_Residential6.png}}<br />[[Rezydencja Kosmiczna (Asteroidowa kolonia)]] | |||
| 1 375 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>1 625 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 4x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | |||
| 230 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/colonists.png}} Koloniści <br/> | |||
| 8 430 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/credits.png}} / 8h | |||
|} |
Wersja z 10:48, 12 sty 2021
Budynek | Koszt | Wymagania | Zapewnia | Produkuje |
---|---|---|---|---|
Przenośny dom (Asteroidowa kolonia) |
264 000 Monety 312 000 Zaopatrzenie |
2x2 1x1 |
80 Koloniści |
440 / 4h |
Głęboko osadzone domostwo (Asteroidowa kolonia) |
402 000 Monety 475 000 Zaopatrzenie |
2x3 1x1 |
50 Koloniści |
2 090 / 4h |
Bunkier mieszkalny (Asteroidowa kolonia) |
926 000 Monety 1 094 000 Zaopatrzenie |
4x3 1x1 |
480 Koloniści |
1 460 / 8h |
Rezydencja Kosmiczna (Asteroidowa kolonia) |
1 375 000 Monety 1 625 000 Zaopatrzenie |
4x4 1x1 |
230 Koloniści |
8 430 / 8h |