Budynki mieszkalne: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 234: | Linia 234: | ||
|- | |- | ||
|[[File:R_SS_VirtualFuture_Residential3.png|100px|link=]]<br />Herbaciarnia||[[File:icon_coins.png|link=]] 372,000<br />[[File:icon_supplies.png|link=]] 870,000<br />[[File:icon_diamonds.png|link=]] 0||[[File:icon_size.png|link=]] 4x4<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 8:00:00<br />[[File:Road_Single.png|link=]] Droga||[[File:Icon_population.png|link=]] 5,020<br /><br />[[File:icon_taxes.png|link=]] 17,190<br />[[File:icon_clock.png|link=]]08:00:00||[[File:taxes_per_tile.png|link=]] 134<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 01:00:00 | |[[File:R_SS_VirtualFuture_Residential3.png|100px|link=]]<br />Herbaciarnia||[[File:icon_coins.png|link=]] 372,000<br />[[File:icon_supplies.png|link=]] 870,000<br />[[File:icon_diamonds.png|link=]] 0||[[File:icon_size.png|link=]] 4x4<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 8:00:00<br />[[File:Road_Single.png|link=]] Droga||[[File:Icon_population.png|link=]] 5,020<br /><br />[[File:icon_taxes.png|link=]] 17,190<br />[[File:icon_clock.png|link=]]08:00:00||[[File:taxes_per_tile.png|link=]] 134<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 01:00:00 | ||
|- | |||
|[[File:R_SS_VirtualFuture_Residential4.png|100px|link=]]<br />Modularna rezydencja VR||[[File:icon_coins.png|link=]] 279,000<br />[[File:icon_supplies.png|link=]] 653,000<br />[[File:icon_diamonds.png|link=]] 0||[[File:icon_size.png|link=]] 4x3<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 8:00:00<br />[[File:Road_Single.png|link=]] Road||[[File:Icon_population.png|link=]] 4,000<br /><br />[[File:icon_taxes.png|link=]] 10,580<br />[[File:icon_clock.png|link=]]04:00:00||[[File:taxes_per_tile.png|link=]] 220<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 01:00:00 | |||
|} | |} |
Wersja z 20:22, 11 lut 2019
Budynki mieszkalne zwiększają populację i produkują monety dla swojego miasta. Czas zbiorów w tych budynkach może być różny; mogą one być gotowe do odebrania w ciągu kilku minut, godzin, a w niektórych wymagane będzie nawet 24 godziny, aby wyprodukować produkować monety.