Budynki mieszkalne: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 218: | Linia 218: | ||
|- | |- | ||
|[[File:R_SS_OceanicFuture_Residential6.png|100px]]<br />Hotel podwodny||[[File:icon_coins.png]] 0<br />[[File:icon_supplies.png]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png]] 750||[[File:icon_size.png]] 4x5<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:20<br />[[File:Road_Double.png]] Jezdnia||[[File:Icon_population.png]] 5,660<br /><br />[[File:icon_taxes.png]] 37,960<br />[[File:icon_clock.png]]08:00:00||[[File:taxes_per_tile.png]] 237<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00 | |[[File:R_SS_OceanicFuture_Residential6.png|100px]]<br />Hotel podwodny||[[File:icon_coins.png]] 0<br />[[File:icon_supplies.png]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png]] 750||[[File:icon_size.png]] 4x5<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:20<br />[[File:Road_Double.png]] Jezdnia||[[File:Icon_population.png]] 5,660<br /><br />[[File:icon_taxes.png]] 37,960<br />[[File:icon_clock.png]]08:00:00||[[File:taxes_per_tile.png]] 237<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00 | ||
|- | |||
|[[File:R_SS_OceanicFuture_Residential7.png|100px]]<br />Dom mostowy||[[File:icon_coins.png]] 203,000<br />[[File:icon_supplies.png]] 312,000<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0||[[File:icon_size.png]] 3x3<br />[[File:icon_clock.png]] 04:50:00<br />[[File:Road_Single.png]] Droga||[[File:Icon_population.png]] 2,710<br /><br />[[File:icon_taxes.png]] 12,570<br />[[File:icon_clock.png]]04:00:00||[[File:taxes_per_tile.png]] 349<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00 | |||
|} | |} |
Wersja z 23:42, 6 gru 2017
Budynki mieszkalne zwiększają populację i produkują monety dla swojego miasta. Czas zbiorów w tych budynkach może być różny; mogą one być gotowe do odebrania w ciągu kilku minut, godzin, a w niektórych wymagane będzie nawet 24 godziny, aby wyprodukować produkować monety.