Budynki mieszkalne: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 214: | Linia 214: | ||
|- | |- | ||
|[[File:R_SS_OceanicFuture_Residential4.png|100px]]<br />Chata rybaka||[[File:icon_coins.png]] 140,000<br />[[File:icon_supplies.png]] 544,000<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0||[[File:icon_size.png]] 4x4<br />[[File:icon_clock.png]] 04:40:00<br />[[File:Road_Single.png]] Droga||[[File:Icon_population.png]] 4,680<br /><br />[[File:icon_taxes.png]] 2,510<br />[[File:icon_clock.png]]01:00:00||[[File:taxes_per_tile.png]] 157<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00 | |[[File:R_SS_OceanicFuture_Residential4.png|100px]]<br />Chata rybaka||[[File:icon_coins.png]] 140,000<br />[[File:icon_supplies.png]] 544,000<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0||[[File:icon_size.png]] 4x4<br />[[File:icon_clock.png]] 04:40:00<br />[[File:Road_Single.png]] Droga||[[File:Icon_population.png]] 4,680<br /><br />[[File:icon_taxes.png]] 2,510<br />[[File:icon_clock.png]]01:00:00||[[File:taxes_per_tile.png]] 157<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00 | ||
|- | |||
|[[File:R_SS_OceanicFuture_Residential5.png|100px]]<br />Łódź mieszkalna||[[File:icon_coins.png]] 118,000<br />[[File:icon_supplies.png]] 309,000<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0||[[File:icon_size.png]] 3x3<br />[[File:icon_clock.png]] 08:00:00<br />[[File:Road_Single.png]] Droga||[[File:Icon_population.png]] 2,410<br /><br />[[File:icon_taxes.png]] 7,000<br />[[File:icon_clock.png]]04:00:00||[[File:taxes_per_tile.png]] 194<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00 | |||
|- | |||
|[[File:R_SS_OceanicFuture_Residential6.png|100px]]<br />Hotel podwodny||[[File:icon_coins.png]] 0<br />[[File:icon_supplies.png]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png]] 750||[[File:icon_size.png]] 4x5<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:20<br />[[File:Road_Double.png]] Jezdnia||[[File:Icon_population.png]] 5,660<br /><br />[[File:icon_taxes.png]] 37,960<br />[[File:icon_clock.png]]08:00:00||[[File:taxes_per_tile.png]] 237<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00 | |||
|} | |} |
Wersja z 22:44, 10 paź 2017
Budynki mieszkalne zwiększają populację i produkują monety dla swojego miasta. Czas zbiorów w tych budynkach może być różny; mogą one być gotowe do odebrania w ciągu kilku minut, godzin, a w niektórych wymagane będzie nawet 24 godziny, aby wyprodukować produkować monety.