Budynek towarów kulturowych Wikingowie: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "{{#ask: Category:Wikingowie Type::Budynek towarów kulturowych | ?Name | ?ExternalImage | ?Costs | ?Requirements | ?Size | ?StreetLevel | ?Provides | ?Produces |...") |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 6 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Budynek | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Koszt | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Wymagania | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Zapewnia | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produkuje | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/B_SS_Vikings_CulturalGoodsProduction1-480a503d8.png}}<br />[[Wytwórca toporów (Wikingowie)]] | ||
| | | 203 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>270 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />45 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings-4f1ba05d4.png}} Wikingowie | ||
| | | | ||
| | | 5 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/axes-12f0df19c.png}} / 4h | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/B_SS_Vikings_CulturalGoodsProduction2-5110c6a6e.png}}<br />[[Wytwórnia miodu pitnego (Wikingowie)]] | ||
| | | 270 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>360 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />36 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings-4f1ba05d4.png}} Wikingowie | ||
| | | | ||
| | | 5 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/mead-92399edfa.png}} / 4h | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/B_SS_Vikings_CulturalGoodsProduction3-e0acd77f2.png}}<br />[[Łowca Bestii (Wikingowie)]] | |||
| 203 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>270 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />45 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings-4f1ba05d4.png}} Wikingowie | |||
| | |||
| 5 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/horns-8b52db63a.png}} / 4h | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/B_SS_Vikings_CulturalGoodsProduction4-16c302e7b.png}}<br />[[Farma wełny (Wikingowie)]] | |||
| 338 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>450 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />27 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings-4f1ba05d4.png}} Wikingowie | |||
| | |||
| 5 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/wool-952212963.png}} / 4h | |||
|} |
Aktualna wersja na dzień 11:35, 5 lip 2023
Budynek | Koszt | Wymagania | Zapewnia | Produkuje |
---|---|---|---|---|
Wytwórca toporów (Wikingowie) |
203 Monety 270 Zaopatrzenie |
3x3 1x1 45 Wikingowie |
5 / 4h | |
Wytwórnia miodu pitnego (Wikingowie) |
270 Monety 360 Zaopatrzenie |
3x4 1x1 36 Wikingowie |
5 / 4h | |
Łowca Bestii (Wikingowie) |
203 Monety 270 Zaopatrzenie |
3x3 1x1 45 Wikingowie |
5 / 4h | |
Farma wełny (Wikingowie) |
338 Monety 450 Zaopatrzenie |
5x3 1x1 27 Wikingowie |
5 / 4h |