Budynek towarów kulturowych Starożytny Egipt: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "{{#ask: Category:Starożytny Egipt BuildingType::Budynek towarów kulturowych | ?Name | ?ExternalImage | ?Costs | ?Requirements | ?Size | ?StreetLevel | ?Provide...") |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Budynek | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Koszt | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Wymagania | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Zapewnia | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produkuje | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/B_SS_Egyptians_CulturalGoodsProduction1.png}}<br />[[Uprawa zboża (Starożytny Egipt)]] | ||
| | | 270 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>360 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/>48 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians.png}} Egipcjanie <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | ||
| | | | ||
| | | 5 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/barley.png}} / 4h | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/B_SS_Egyptians_CulturalGoodsProduction2.png}}<br />[[Ceramika (Starożytny Egipt)]] | ||
| | | 270 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>360 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/>48 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians.png}} Egipcjanie <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 4x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | ||
| | | | ||
| | | 5 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/pottery.png}} / 4h | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/B_SS_Egyptians_CulturalGoodsProduction3.png}}<br />[[Uprawa kwiatów (Starożytny Egipt)]] | |||
| 338 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>450 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/>36 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians.png}} Egipcjanie <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | |||
| | |||
| 5 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/flowers.png}} / 4h | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/B_SS_Egyptians_CulturalGoodsProduction4.png}}<br />[[Miejsce modlitwy (Starożytny Egipt)]] | |||
| 338 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>450 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/>36 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians.png}} Egipcjanie <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | |||
| | |||
| 5 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/sacrificial_offerings.png}} / 4h | |||
|} |
Wersja z 10:48, 12 sty 2021
Budynek | Koszt | Wymagania | Zapewnia | Produkuje |
---|---|---|---|---|
Uprawa zboża (Starożytny Egipt) |
270 Monety 360 Zaopatrzenie 48 Egipcjanie |
3x4 1x1 |
5 / 4h | |
Ceramika (Starożytny Egipt) |
270 Monety 360 Zaopatrzenie 48 Egipcjanie |
4x3 1x1 |
5 / 4h | |
Uprawa kwiatów (Starożytny Egipt) |
338 Monety 450 Zaopatrzenie 36 Egipcjanie |
3x5 1x1 |
5 / 4h | |
Miejsce modlitwy (Starożytny Egipt) |
338 Monety 450 Zaopatrzenie 36 Egipcjanie |
3x5 1x1 |
5 / 4h |