Budynek towarów kulturowych Feudalna Japonia: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "{{#ask: Category:Feudalna Japonia Type::Budynek towarów kulturowych | ?Name | ?ExternalImage | ?Costs | ?Requirements | ?Size | ?StreetLevel | ?Provides | ?Prod...") |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 6 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Budynek | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Koszt | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Wymagania | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Zapewnia | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produkuje | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/B_SS_Japanese_CulturalGoodsProduction1-580444e12.png}}<br />[[Pole soi (Feudalna Japonia)]] | ||
| | | 270 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>360 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />36 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/japanese-bf311e5c5.png}} Japończycy | ||
| | | | ||
| | | 5 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/soy-cb7db8d6e.png}} / 4h | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/B_SS_Japanese_CulturalGoodsProduction2-57cd11f3c.png}}<br />[[Galeria (Feudalna Japonia)]] | ||
| | | 203 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>270 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />45 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/japanese-bf311e5c5.png}} Japończycy | ||
| | | | ||
| | | 5 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/paintings-2042519fc.png}} / 4h | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/B_SS_Japanese_CulturalGoodsProduction3-30e49fa87.png}}<br />[[Płatnerz (Feudalna Japonia)]] | |||
| 360 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>480 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />24 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/japanese-bf311e5c5.png}} Japończycy | |||
| | |||
| 5 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/armor-6a6ac722c.png}} / 4h | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/B_SS_Japanese_CulturalGoodsProduction4-f6e7eaa2c.png}}<br />[[Pracownia instrumentów (Feudalna Japonia)]] | |||
| 270 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>360 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />36 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/japanese-bf311e5c5.png}} Japończycy | |||
| | |||
| 5 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/instruments-346f5b7cf.png}} / 4h | |||
|} |
Aktualna wersja na dzień 11:35, 5 lip 2023
Budynek | Koszt | Wymagania | Zapewnia | Produkuje |
---|---|---|---|---|
Pole soi (Feudalna Japonia) |
270 Monety 360 Zaopatrzenie |
4x3 1x1 36 Japończycy |
5 / 4h | |
Galeria (Feudalna Japonia) |
203 Monety 270 Zaopatrzenie |
3x3 1x1 45 Japończycy |
5 / 4h | |
Płatnerz (Feudalna Japonia) |
360 Monety 480 Zaopatrzenie |
4x4 1x1 24 Japończycy |
5 / 4h | |
Pracownia instrumentów (Feudalna Japonia) |
270 Monety 360 Zaopatrzenie |
3x4 1x1 36 Japończycy |
5 / 4h |