Brama cesarska: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzono nową stronę "{| | style="text-align: center;" colspan="2" |File:Emperorsentrance.png - '''Can''' be plundered (can not be motivated) <br> - Placed next to different unique buil...") |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 11 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Brama cesarska jest częścią Ogrodu japońskiego [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] i wytwarza monety, zaopatrzenie oraz medale. Może zostać ulepszona do drugiego poziomu przy użyciu Ulepszenia bramy cesarskiej [[File:Reward_icon_upgrade_kit_emperors_entrance.png|25px|link=]] . | |||
__TOC__<br> | |||
===Brama cesarska - poz. 1=== | |||
{| | {| | ||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Emperorsentrance.png]] | | style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Emperorsentrance.png]] | ||
- '''Może''' zostać splądrowany(motywacja niemożliwa) <br> | |||
- ''' | - Postawiony obok innych, różnych budynków z zestawu ogrodu japońskiego dodatkowo będzie produkował Punkt Rozwoju, zaopatrzenie i medale. <br> | ||
- | - Bonusy związane z zadowoleniem oraz działaniem Pereł Architektury wpływają na produkcję monet i zaopatrzenia <br> | ||
- | - Użycie zestawu do ulepszania lub renowacji konieczne do zmiany epoki<br> | ||
- | - Ulepszenie bramy cesarskiej wymagane do zmiany w Bramę cesarską - poz. 2 | ||
|- | |- | ||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | ''' | | style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Właściwości''' | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Typ:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| Budynek mieszkalny | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Rozmiar:''' | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"|'''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| [[Wiosna]] 2017, 2018 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Zestaw:''' | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] Ogród japoński | ||
|} | |} | ||
Linia 29: | Linia 32: | ||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | {| style="width: 85%; margin: auto;" | ||
! | ! Epoka | ||
! [[File:icon_coins.png]] <br> (1d) | ! [[File:icon_coins.png]] <br> (1d) | ||
! [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] 1 <br> [[File:Small_fp.png]] (1d) | ! [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] 1 <br> [[File:Small_fp.png]] (1d) | ||
Linia 38: | Linia 41: | ||
| style="color:white; background-color:#b78d13;" | | | style="color:white; background-color:#b78d13;" | Epoka Brązu | ||
| 300 | | 300 | ||
| 1 | | 1 | ||
Linia 45: | Linia 48: | ||
| 30 | | 30 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#984420;" | | | style="color:white; background-color:#984420;" | Epoka Żelaza | ||
| 720 | | 720 | ||
| 1 | | 1 | ||
Linia 52: | Linia 55: | ||
| 48 | | 48 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#4e8144;" | | | style="color:white; background-color:#4e8144;" | Wczesne Średniowiecze | ||
| 1,200 | | 1,200 | ||
| 1 | | 1 | ||
Linia 59: | Linia 62: | ||
| 120 | | 120 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | | | style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Rozkwit Średniowiecza | ||
| 1,700 | | 1,700 | ||
| 1 | | 1 | ||
Linia 66: | Linia 69: | ||
| 240 | | 240 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | | | style="color:white; background-color:#7f4285;" | Jesień Średniowiecza | ||
| 2,200 | | 2,200 | ||
| 1 | | 1 | ||
| 2,050 | | 2,050 | ||
| | | 5 | ||
| 360 | | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#ce6404;" | | | style="color:white; background-color:#ce6404;" | Epoka Kolonialna | ||
| 3,400 | | 3,400 | ||
| 1 | | 1 | ||
Linia 80: | Linia 83: | ||
| 600 | | 600 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#a72926;" | | | style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoka Przemysłowa | ||
| 4,200 | | 4,200 | ||
| 1 | | 1 | ||
Linia 87: | Linia 90: | ||
| 1,200 | | 1,200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | | | style="color:white; background-color:#b6895b;" | Epoka Postępowa | ||
| 5,100 | | 5,100 | ||
| 1 | | 1 | ||
Linia 94: | Linia 97: | ||
| 1,800 | | 1,800 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#465d88;" | | | style="color:white; background-color:#465d88;" | Modernizm | ||
| 6,500 | | 6,500 | ||
| 1 | | 1 | ||
Linia 101: | Linia 104: | ||
| 3,000 | | 3,000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#8d9292;" | | | style="color:white; background-color:#8d9292;" | Postmodernizm | ||
| 8,000 | | 8,000 | ||
| 1 | | 1 | ||
Linia 108: | Linia 111: | ||
| 4,800 | | 4,800 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#ce654a;" | | | style="color:white; background-color:#ce654a;" | Współczesność | ||
| 10,400 | | 10,400 | ||
| 1 | | 1 | ||
Linia 115: | Linia 118: | ||
| 7,200 | | 7,200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | | | style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka Jutra | ||
| 12,000 | | 12,000 | ||
| 1 | | 1 | ||
Linia 122: | Linia 125: | ||
| 12,000 | | 12,000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#8dc73f;" | | | style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Przyszłość | ||
| 13,800 | | 13,800 | ||
| 1 | | 1 | ||
Linia 129: | Linia 132: | ||
| 19,200 | | 19,200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | | | style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arktyczna Przyszłość | ||
| 15,700 | | 15,700 | ||
| 1 | | 1 | ||
Linia 136: | Linia 139: | ||
| 28,800 | | 28,800 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | | | style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | ||
| 17,700 | | 17,700 | ||
| 1 | | 1 | ||
Linia 142: | Linia 145: | ||
| 66 | | 66 | ||
| 36,000 | | 36,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 19,830 | |||
| 1 | |||
| 8,860 | |||
| 80 | |||
| 48,000 | |||
|} | |||
<br><br>[[File:Icon_cherry_garden.png|center|link=]]<br> | |||
===Brama cesarska - poz. 2=== | |||
{| | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:R_SS_MultiAge_SpringBonusSet18b_400px.png|250px]] | |||
- '''Może''' zostać splądrowany(motywacja niemożliwa) <br> | |||
- Postawiony obok innych, różnych budynków z zestawu ogrodu japońskiego dodatkowo będzie produkował Punkt Rozwoju i medale.<br> | |||
- Bonusy związane z zadowoleniem oraz działaniem Pereł Architektury wpływają na produkcję monet <br> | |||
- Użycie zestawu do ulepszania lub renowacji konieczne do zmiany epoki<br> | |||
|- | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Właściwości''' | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Typ:''' | |||
| style="width: 70%;"| Budynek mieszkalny | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Rozmiar:''' | |||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | |||
| style="width: 70%;"| [[Wiosna]] 2018 | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Zestaw:''' | |||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] Ogród japoński | |||
|} | |||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | | |||
|} | |||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | |||
! Epoka | |||
! [[File:icon_coins.png|link=]] <br> (1d) | |||
! [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] 1 <br> [[File:Small_fp.png|link=]] (1d) | |||
! [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] 2 <br> [[File:icon_medal.png|link=]] (1d) | |||
! [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] 3 <br> [[File:Small_fp.png|link=]] (1d) | |||
! [[File:Ranking Points.png|link=]] | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#b78d13;" | Epoka Brązu | |||
| 450 | |||
| 1 | |||
| 5 | |||
| 1 | |||
| 30 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#984420;" | Epoka Żelaza | |||
| 1,080 | |||
| 1 | |||
| 6 | |||
| 1 | |||
| 48 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#4e8144;" | Wczesne Średniowiecze | |||
| 1,800 | |||
| 1 | |||
| 7 | |||
| 1 | |||
| 120 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Rozkwit Średniowiecza | |||
| 2,520 | |||
| 1 | |||
| 8 | |||
| 1 | |||
| 240 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | Jesień Średniowiecza | |||
| 3,330 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 1 | |||
| 360 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#ce6404;" | Epoka Kolonialna | |||
| 5,070 | |||
| 1 | |||
| 12 | |||
| 1 | |||
| 600 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoka Przemysłowa | |||
| 6,320 | |||
| 1 | |||
| 15 | |||
| 1 | |||
| 1,200 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | Epoka Postępowa | |||
| 7,670 | |||
| 1 | |||
| 20 | |||
| 1 | |||
| 1,800 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#465d88;" | Modernizm | |||
| 9,540 | |||
| 1 | |||
| 30 | |||
| 1 | |||
| 3,000 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#8d9292;" | Postmodernizm | |||
| 12,000 | |||
| 1 | |||
| 45 | |||
| 1 | |||
| 4,800 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#ce654a;" | Współczeność | |||
| 15,620 | |||
| 1 | |||
| 60 | |||
| 1 | |||
| 7,200 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka Jutra | |||
| 18,090 | |||
| 1 | |||
| 75 | |||
| 1 | |||
| 12,000 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Przyszłość | |||
| 20,740 | |||
| 1 | |||
| 90 | |||
| 1 | |||
| 19,200 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arktyczna Przyszłość | |||
| 23,560 | |||
| 1 | |||
| 110 | |||
| 1 | |||
| 28,800 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 26,570 | |||
| 1 | |||
| 120 | |||
| 1 | |||
| 36,000 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 29,760 | |||
| 1 | |||
| 135 | |||
| 1 | |||
| 48,000 | |||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 20:12, 11 sie 2018
Brama cesarska jest częścią Ogrodu japońskiego i wytwarza monety, zaopatrzenie oraz medale. Może zostać ulepszona do drugiego poziomu przy użyciu Ulepszenia bramy cesarskiej .
Brama cesarska - poz. 1
- Może zostać splądrowany(motywacja niemożliwa) | |
Właściwości | |
Typ: | Budynek mieszkalny |
Rozmiar: | 3x2 |
Wprowadzony w: | Wiosna 2017, 2018 |
Zestaw: | Ogród japoński |
Brama cesarska - poz. 2
- Może zostać splądrowany(motywacja niemożliwa) | |
Właściwości | |
Typ: | Budynek mieszkalny |
Rozmiar: | 3x2 |
Wprowadzony w: | Wiosna 2018 |
Zestaw: | Ogród japoński |
Epoka | (1d) |
1 (1d) |
2 (1d) |
3 (1d) |
|
---|---|---|---|---|---|
Epoka Brązu | 450 | 1 | 5 | 1 | 30 |
Epoka Żelaza | 1,080 | 1 | 6 | 1 | 48 |
Wczesne Średniowiecze | 1,800 | 1 | 7 | 1 | 120 |
Rozkwit Średniowiecza | 2,520 | 1 | 8 | 1 | 240 |
Jesień Średniowiecza | 3,330 | 1 | 10 | 1 | 360 |
Epoka Kolonialna | 5,070 | 1 | 12 | 1 | 600 |
Epoka Przemysłowa | 6,320 | 1 | 15 | 1 | 1,200 |
Epoka Postępowa | 7,670 | 1 | 20 | 1 | 1,800 |
Modernizm | 9,540 | 1 | 30 | 1 | 3,000 |
Postmodernizm | 12,000 | 1 | 45 | 1 | 4,800 |
Współczeność | 15,620 | 1 | 60 | 1 | 7,200 |
Epoka Jutra | 18,090 | 1 | 75 | 1 | 12,000 |
Przyszłość | 20,740 | 1 | 90 | 1 | 19,200 |
Arktyczna Przyszłość | 23,560 | 1 | 110 | 1 | 28,800 |
Oceaniczna Przyszłość | 26,570 | 1 | 120 | 1 | 36,000 |
Wirtualna Przyszłość | 29,760 | 1 | 135 | 1 | 48,000 |