Brązowa nagroda: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 124: | Linia 124: | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 1 505 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 1 505 | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 650 000 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 650 000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 1 636 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 750 000 | |||
|} | |} | ||
Wersja z 10:22, 23 kwi 2020
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Dekoracje | ||||||||||||
Ulica: | Ulica nie jest wymagana | ||||||||||||
Wielkość: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 1x1Property "Size" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wprowadzono w: | Nagrody rankingowe za ponowną kalkulację (tuż przed wersją 1.70) | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | |
---|---|---|
Epoka Brązu | 90 | 250 |
Epoka Żelaza | 155 | 400 |
Wczesne Średniowiecze | 172 | 1 000 |
Rozkwit Średniowiecza | 192 | 2 000 |
Jesień Średniowiecza | 214 | 3 000 |
Epoka Kolonialna | 251 | 5 000 |
Epoka Przemysłowa | 283 | 10 000 |
Epoka Postępowa | 311 | 15 000 |
Modernizm | 333 | 25 000 |
Postmodernizm | 347 | 40 000 |
Współczesność | 403 | 60 000 |
Epoka Jutra | 489 | 100 000 |
Przyszłość | 586 | 160 000 |
Arktyczna Przyszłość | 682 | 240 000 |
Oceaniczna Przyszłość | 788 | 300 000 |
Wirtualna Przyszłość | 941 | 400 000 |
Epoka kosmiczna: Mars | 1 505 | 650 000 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 1 636 | 750 000 |