Boisko piłkarskie: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 253: | Linia 253: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 5 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 2 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 2 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Wenus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 131 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 420 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 140 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 860 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 66 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 24 730 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje po jednej sztuce każdego towaru z epoki budynku (dla miasta)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje po jednej sztuce każdego towaru z epoki budynku (dla miasta)<br> |
Wersja z 08:16, 15 kwi 2021
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki produkcyjne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 5x4 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Wymaga | Zapewnia | Produkuje | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5m | 15m | 1h | 4h | 8h | 1d | |||
Epoka Brązu | 96 | 100 | 20 | 50 | 1 | 180 | 5 | 2 |
Epoka Żelaza | 195 | 160 | 50 | 120 | 2 | 440 | 5 | 2 |
Wczesne Średniowiecze | 275 | 400 | 80 | 190 | 2 | 730 | 5 | 2 |
Rozkwit Średniowiecza | 358 | 800 | 110 | 270 | 2 | 1 030 | 5 | 2 |
Jesień Średniowiecza | 438 | 1 200 | 140 | 350 | 3 | 1 360 | 5 | 2 |
Epoka Kolonialna | 522 | 2 000 | 180 | 450 | 3 | 2 070 | 5 | 2 |
Epoka Przemysłowa | 598 | 4 000 | 220 | 550 | 4 | 2 570 | 5 | 2 |
Epoka Postępowa | 675 | 6 000 | 260 | 640 | 5 | 3 120 | 5 | 2 |
Modernizm | 752 | 10 000 | 300 | 750 | 8 | 3 890 | 5 | 2 |
Postmodernizm | 822 | 16 000 | 340 | 850 | 10 | 4 890 | 5 | 2 |
Współczesność | 890 | 24 000 | 380 | 960 | 15 | 6 370 | 5 | 2 |
Epoka Jutra | 957 | 40 000 | 430 | 1 070 | 20 | 7 370 | 5 | 2 |
Przyszłość | 1 072 | 64 000 | 470 | 1 180 | 24 | 8 450 | 5 | 2 |
Arktyczna Przyszłość | 1 139 | 96 000 | 520 | 1 290 | 29 | 9 600 | 5 | 2 |
Oceaniczna Przyszłość | 1 210 | 120 000 | 570 | 1 420 | 33 | 10 820 | 5 | 2 |
Wirtualna Przyszłość | 1 274 | 160 000 | 610 | 1 530 | 40 | 12 120 | 5 | 2 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 1 942 | 260 000 | 990 | 2 480 | 49 | 20 250 | 5 | 2 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 2 038 | 360 000 | 1 070 | 2 660 | 58 | 22 430 | 5 | 2 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 2 131 | 420 000 | 1 140 | 2 860 | 66 | 24 730 | 5 | 2 |
Produkuje po jednej sztuce każdego towaru z epoki budynku (dla miasta)