Bazar: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 177: | Linia 177: | ||
| 96,000 | | 96,000 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 1,130 | |||
| 890 | |||
| 2,460 | |||
| 21 | |||
| 110 | |||
| 5 | |||
| 2 | |||
| 120,000 | |||
|} | |} | ||
Wersja z 22:20, 17 mar 2017
W zależności od długości produkcji, budynek produkuje różnego rodzaju dobra |
* Potencjał dodawany jest w trakcie dziennego podsumowania
** Produkuje po jednym towarze z epoki, do której przypisany jest budynek (towary produkowane są do magazynów Gracza)