Balon: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 133: | Linia 133: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 8 950 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 8 950 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 189 000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 189 000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 9 640 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 216 000 | |||
|} | |} |
Wersja z 12:23, 25 kwi 2022
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki kulturowe | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x3 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | |
---|---|---|
Epoka Brązu | 460 | 45 |
Epoka Żelaza | 790 | 72 |
Wczesne Średniowiecze | 870 | 180 |
Rozkwit Średniowiecza | 970 | 360 |
Jesień Średniowiecza | 1 080 | 540 |
Epoka Kolonialna | 1 270 | 900 |
Epoka Przemysłowa | 1 430 | 1 800 |
Epoka Postępowa | 1 570 | 2 700 |
Modernizm | 1 690 | 4 500 |
Postmodernizm | 1 760 | 7 200 |
Współczesność | 2 040 | 10 800 |
Epoka Jutra | 2 480 | 18 000 |
Przyszłość | 2 970 | 28 800 |
Arktyczna Przyszłość | 3 460 | 43 200 |
Oceaniczna Przyszłość | 3 990 | 54 000 |
Wirtualna Przyszłość | 4 760 | 72 000 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 7 620 | 117 000 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 8 280 | 162 000 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 8 950 | 189 000 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 9 640 | 216 000 |