Bal maskowy: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 191: | Linia 191: | ||
| 2 | | 2 | ||
| 96,000 | | 96,000 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 1,221 | |||
| 1,130 | |||
| 855 | |||
| 1,852 | |||
| 4,440 | |||
| 7,400 | |||
| 5 | |||
| 2 | |||
| 120,000 | |||
|} | |} | ||
Wersja z 16:15, 18 mar 2017
W zależności od długości produkcji, budynek produkuje różnego rodzaju dobra: |
*Produkuje po jednym towarze z epoki, do której przypisany jest budynek (towary produkowane są do magazynu Gracza)