Święte obserwatorium: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 16: | Linia 16: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Wyprawy gildyjne | | style="width: 70%;"| [[Wyprawy gildyjne]] | ||
|} | |} | ||
Linia 107: | Linia 107: | ||
| 22,140 | | 22,140 | ||
| 36,000 | | 36,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 59 | |||
| 24,800 | |||
| 48,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 19:45, 11 sie 2018
- Zmotywowany produkuje podwójną ilość monet oraz produkuje Punkty Rozwoju | |
Właściwości | |
Typ: | Budynek Mieszkalny |
Rozmiar: | 3x2 |
Wprowadzony w: | Wyprawy gildyjne |