Świątynia shinto – poz. 8: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 25: | Linia 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | | style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | | style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Wartość wymiany przedmiotu:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Czas | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 10 800 | |||
| 14 - 22 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 13 500 | |||
| 17 - 27 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 16 200 | |||
| 21 - 32 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Wersja z 15:02, 2 gru 2019
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wielkość: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x4Property "Size" (as page type) with input value " 3x4" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | |||||
Epoka Brązu | 60 | +25% | 1 000 | 1 000 | 40 | 8 |
Epoka Żelaza | 96 | +25% | 2 300 | 2 300 | 40 | 8 |
Wczesne Średniowiecze | 240 | +25% | 3 800 | 3 800 | 40 | 8 |
Rozkwit Średniowiecza | 480 | +25% | 5 300 | 5 300 | 40 | 8 |
Jesień Średniowiecza | 720 | +25% | 7 000 | 7 000 | 40 | 8 |
Epoka Kolonialna | 1 200 | +25% | 10 700 | 8 900 | 40 | 8 |
Epoka Przemysłowa | 2 400 | +25% | 13 300 | 10 800 | 40 | 8 |
Epoka Postępowa | 3 600 | +25% | 16 100 | 12 700 | 40 | 8 |
Modernizm | 6 000 | +25% | 20 000 | 14 700 | 40 | 8 |
Postmodernizm | 9 600 | +25% | 25 200 | 16 800 | 40 | 8 |
Współczesność | 14 400 | +25% | 32 800 | 18 900 | 40 | 8 |
Epoka Jutra | 24 000 | +25% | 38 000 | 21 200 | 40 | 8 |
Przyszłość | 38 400 | +25% | 43 600 | 23 300 | 40 | 8 |
Arktyczna Przyszłość | 57 600 | +25% | 49 500 | 25 500 | 40 | 8 |
Oceaniczna Przyszłość | 72 000 | +25% | 55 800 | 28 000 | 40 | 8 |
Wirtualna Przyszłość | 96 000 | +25% | 62 500 | 30 200 | 40 | 8 |
Epoka kosmiczna: Mars | 156 000 | +25% | 104 400 | 49 000 | 40 | 8 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)