Świątynia shinto – poz. 5: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 216: | Linia 216: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 109 200 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 109 200 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 48 300 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 48 300 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 25 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 6 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 288 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +10% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 119 900 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 51 400 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 25 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 25 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 6 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 6 | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Zbieranie zaopatrzenia<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Zbieranie zaopatrzenia<br> |
Wersja z 12:33, 25 kwi 2022
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x4 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | |||||
Epoka Brązu | 60 | +10% | 800 | 800 | 25 | 6 |
Epoka Żelaza | 96 | +10% | 1 900 | 1 900 | 25 | 6 |
Wczesne Średniowiecze | 240 | +10% | 3 200 | 3 200 | 25 | 6 |
Rozkwit Średniowiecza | 480 | +10% | 4 500 | 4 500 | 25 | 6 |
Jesień Średniowiecza | 720 | +10% | 6 000 | 6 000 | 25 | 6 |
Epoka Kolonialna | 1 200 | +10% | 9 100 | 7 600 | 25 | 6 |
Epoka Przemysłowa | 2 400 | +10% | 11 400 | 9 200 | 25 | 6 |
Epoka Postępowa | 3 600 | +10% | 13 800 | 10 900 | 25 | 6 |
Modernizm | 6 000 | +10% | 17 200 | 12 600 | 25 | 6 |
Postmodernizm | 9 600 | +10% | 21 600 | 14 400 | 25 | 6 |
Współczesność | 14 400 | +10% | 28 100 | 16 200 | 25 | 6 |
Epoka Jutra | 24 000 | +10% | 32 600 | 18 100 | 25 | 6 |
Przyszłość | 38 400 | +10% | 37 300 | 19 900 | 25 | 6 |
Arktyczna Przyszłość | 57 600 | +10% | 42 400 | 21 900 | 25 | 6 |
Oceaniczna Przyszłość | 72 000 | +10% | 47 800 | 24 000 | 25 | 6 |
Wirtualna Przyszłość | 96 000 | +10% | 53 600 | 25 900 | 25 | 6 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 156 000 | +10% | 89 500 | 42 000 | 25 | 6 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 216 000 | +10% | 99 100 | 45 000 | 25 | 6 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 252 000 | +10% | 109 200 | 48 300 | 25 | 6 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 288 000 | +10% | 119 900 | 51 400 | 25 | 6 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)
Zbieranie zaopatrzenia