Świątynia Wiedzy: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
m (Anna przeniósł stronę Shrine of Knowledge do Świątynia Wiedzy) |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 5 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
Linia 2: | Linia 2: | ||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Shrine of Knowledge.png]] | | style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Shrine of Knowledge.png]] | ||
- | - Zmotywowany produkuje podwójną ilość monet oraz produkuje Punkty Rozwoju<br> | ||
- | - Niezmotywowany może być splądrowany <br> | ||
- | - Użycie zestawu do ulepszania lub renowacji konieczne do zmiany epoki<br> | ||
- Zadowolenie/Perły Architektury zwiększają zbiory monet z budynku. | |||
|- | |- | ||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | ''' | | style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Szczegóły''' | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Typ:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| Budynek mieszkalny | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Rozmiar:''' | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| [[Wielkanoc]] 2014 | ||
|} | |} | ||
Linia 29: | Linia 26: | ||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | {| style="width: 85%; margin: auto;" | ||
! | ! Epoka | ||
! [[File:icon_population.png]] | ! [[File:icon_population.png]] | ||
! [[File:icon_coins.png]] <br> | ! [[File:icon_coins.png]] <br> (dziennie) | ||
! [[File:Ranking Points.png]] | ! [[File:Ranking Points.png]] | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#b78d13;" | | | style="color:white; background-color:#b78d13;" | Epoka Brązu | ||
| 1 | | 1 | ||
| 350 | | 350 | ||
| 20 | | 20 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#984420;" | | | style="color:white; background-color:#984420;" | Epoka Żelaza | ||
| 3 | | 3 | ||
| 600 | | 600 | ||
| 32 | | 32 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#4e8144;" | | | style="color:white; background-color:#4e8144;" | Wczesne Średniowiecze | ||
| 4 | | 4 | ||
| 1,000 | | 1,000 | ||
| 80 | | 80 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | | | style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Rozkwit Średniowiecza | ||
| 6 | | 6 | ||
| 1,400 | | 1,400 | ||
| 160 | | 160 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | | | style="color:white; background-color:#7f4285;" | Jesień Średniowiecza | ||
| 8 | | 8 | ||
| 1,850 | | 1,850 | ||
| 240 | | 240 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#ce6404;" | | | style="color:white; background-color:#ce6404;" | Epoka Kolonialna | ||
| 10 | | 10 | ||
| 2,820 | | 2,820 | ||
| 400 | | 400 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#a72926;" | | | style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoka Przemysłowa | ||
| 13 | | 13 | ||
| 3,510 | | 3,510 | ||
| 800 | | 800 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | | | style="color:white; background-color:#b6895b;" | Epoka Postępowa | ||
| 15 | | 15 | ||
| 4,260 | | 4,260 | ||
| 1,200 | | 1,200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#465d88;" | | | style="color:white; background-color:#465d88;" | Modernizm | ||
| 18 | | 18 | ||
| 5,300 | | 5,300 | ||
| 2,000 | | 2,000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#8d9292;" | | | style="color:white; background-color:#8d9292;" | Postmodernizm | ||
| 20 | | 20 | ||
| 6,670 | | 6,670 | ||
| 3,200 | | 3,200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#ce654a;" | | | style="color:white; background-color:#ce654a;" | Współczesność | ||
| 23 | | 23 | ||
| 8,680 | | 8,680 | ||
| 4,800 | | 4,800 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | | | style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka Jutra | ||
| 26 | | 26 | ||
| 10,050 | | 10,050 | ||
| 8,000 | | 8,000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#8dc73f;" | | | style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Przyszłość | ||
| 29 | | 29 | ||
| 11,520 | | 11,520 | ||
| 12,800 | | 12,800 | ||
|- | |- | ||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | | | style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arktyczna Przyszłość | ||
| 33 | | 33 | ||
| 13,090 | | 13,090 | ||
| 19,200 | | 19,200 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 36 | |||
| 14,760 | |||
| 24,000 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 39 | |||
| 16,530 | |||
| 32,000 | |||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 19:42, 11 sie 2018
- Zmotywowany produkuje podwójną ilość monet oraz produkuje Punkty Rozwoju | |
Szczegóły | |
Typ: | Budynek mieszkalny |
Rozmiar: | 2x2 |
Wprowadzony w: | Wielkanoc 2014 |