Świątynia Grozy: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 2 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Wielkanoc 2015 | | style="width: 70%;"| [[Wielkanoc]] 2015 | ||
|} | |} | ||
Linia 116: | Linia 115: | ||
| style="text-align: center;" | 126 | | style="text-align: center;" | 126 | ||
| style="text-align: center;" | 19,200 | | style="text-align: center;" | 19,200 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| style="text-align: center;" | 36 | |||
| style="text-align: center;" | 14,760 | |||
| style="text-align: center;" | 145 | |||
| style="text-align: center;" | 24,000 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" |Wirtualna Przyszłość | |||
| style="text-align: center;" | 39 | |||
| style="text-align: center;" | 16,530 | |||
| style="text-align: center;" | 176 | |||
| style="text-align: center;" | 32,000 | |||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 19:42, 11 sie 2018
| |
Szczegóły | |
Typ: | Budynek mieszkalny |
Rozmiar: | 2x2 |
Wprowadzony w: | Wielkanoc 2015 |