Renesansowa posiadłość: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
m (Wojciech przeniósł stronę Renaissance Mansion do Renesansowa posiadłość) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzono w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Karnawał 2018 | | style="width: 70%;"| [[Karnawał wenecki]] 2018 | ||
|} | |} | ||
Linia 120: | Linia 120: | ||
| 30,000 | | 30,000 | ||
| 72,000 | | 72,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 1,411 | |||
| 1,411 | |||
| 14,140 | |||
| 72,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 19:18, 11 sie 2018
- Monety podwojone gdy zmotywowany; może zostać splądrowany jeśli nie został zmotywowany | |
Właściwości | |
Typ: | Budynek Mieszkalny |
Rozmiar: | 4x3 |
Wprowadzono w: | Karnawał wenecki 2018 |