Bal maskowy: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x5 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x5 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Karnawał 2017 | | style="width: 70%;"| [[Karnawał]] 2017 | ||
|} | |} | ||
Linia 202: | Linia 202: | ||
| 2 | | 2 | ||
| 120,000 | | 120,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 1,458 | |||
| 1,190 | |||
| 924 | |||
| 2,003 | |||
| 4,800 | |||
| 8,000 | |||
| 5 | |||
| 2 | |||
| 160,000 | |||
|} | |} | ||
Wersja z 18:20, 11 sie 2018
- Może być splądrowany (motywacja niemożliwa) | |
Właściwości | |
Typ: | Budynek produkcyjny |
Rozmiar: | 4x5 |
Wprowadzony w: | Karnawał 2017 |
W zależności od długości produkcji, budynek produkuje różnego rodzaju dobra: |
*Produkuje po jednym towarze z epoki, do której przypisany jest budynek (towary produkowane są do magazynu Gracza)