Ziggurat: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 115: | Linia 115: | ||
| 4,240 | | 4,240 | ||
| 43,200 | | 43,200 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 1,933 | |||
| 1,933 | |||
| 4,780 | |||
| 54,000 | |||
|} |
Wersja z 16:50, 18 mar 2017
output |