Balon: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
(Utworzono nową stronę "{| | style="text-align: center;" colspan="2" |File:Balloonsite.png <br> - Zwiększa zadowolenie po zrestaurowaniu<br> - Można ulepszyć za pomocą Zestawu do renow...") |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 31: | Linia 31: | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#b78d13;" | Epoka | | style="color:white; background-color:#b78d13;" | Epoka Brązu | ||
| 460 | | 460 | ||
| 45 | | 45 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#984420;" | Epoka | | style="color:white; background-color:#984420;" | Epoka Żelaza | ||
| 790 | | 790 | ||
| 72 | | 72 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#4e8144;" | Wczesne | | style="color:white; background-color:#4e8144;" | Wczesne Średniowiecze | ||
| 870 | | 870 | ||
| 180 | | 180 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Rozkwit | | style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Rozkwit Średniowiecza | ||
| 970 | | 970 | ||
| 360 | | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | Jesień | | style="color:white; background-color:#7f4285;" | Jesień Średniowiecza | ||
| 1,080 | | 1,080 | ||
| 540 | | 540 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#ce6404;" | Epoka | | style="color:white; background-color:#ce6404;" | Epoka Kolonialna | ||
| 1,270 | | 1,270 | ||
| 900 | | 900 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoka | | style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoka Przemysłowa | ||
| 1,430 | | 1,430 | ||
| 1,800 | | 1,800 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | Epoka | | style="color:white; background-color:#b6895b;" | Epoka Postepowa | ||
| 1,570 | | 1,570 | ||
| 2,700 | | 2,700 | ||
Linia 82: | Linia 82: | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka | | style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka Jutra | ||
| 2,480 | | 2,480 | ||
| 18,000 | | 18,000 | ||
Linia 92: | Linia 92: | ||
|- | |- | ||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arktyczna | | style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arktyczna Przyszłość | ||
| 3,460 | | 3,460 | ||
| 43,200 | | 43,200 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 3,990 | |||
| 54,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 22:19, 17 mar 2017
| |
Szczegóły | |
Typ: | Budynek kulturowy |
Rozmiar: | 3x3 |
Do uzyskania w: |
Lot Balonem 2016 |