Warsztat mistrza kluczy – poz. 4: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 386: | Linia 386: | ||
| style="text-align: center; padding: 0" | 11 297 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | | style="text-align: center; padding: 0" | 11 297 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | ||
| style="text-align: center; padding: 0" | -25 710 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | | style="text-align: center; padding: 0" | -25 710 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|} | |||
<br>'''Po zmotywowaniu''':<br/> | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 8 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju, 20 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age-590f80efc.png}} | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 2 fragm. Wieża Koniunkcji – zestaw {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} | |||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 156 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 11% {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}}<br>12% {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_defender-149661ead.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 12 165 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | -27 692 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | | style="text-align: center; padding: 0" | | ||
{| style="margin: auto; width: 100%" | {| style="margin: auto; width: 100%" |
Wersja z 08:49, 12 lip 2023
Właściwości |
| |||||||||||||
Czas budowy: | 5s | ||||||||||||
Wielkość: | 3x2 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wymagana ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Punkty | Premie | Wymaga | Zadowolenie | 1d Produkcja | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Epoka Brązu | 30 | 9% 10% |
195 Populacja | -1 220 |
| |||
Epoka Żelaza | 48 | 9% 10% |
418 Populacja | -2 100 |
| |||
Wczesne Średniowiecze | 120 | 9% 10% |
641 Populacja | -2 320 |
| |||
Rozkwit Średniowiecza | 240 | 9% 10% |
900 Populacja | -2 590 |
| |||
Jesień Średniowiecza | 360 | 9% 10% |
1 181 Populacja | -2 890 |
| |||
Epoka Kolonialna | 600 | 9% 10% |
1 491 Populacja | -3 400 |
| |||
Epoka Przemysłowa | 1 200 | 9% 10% |
1 822 Populacja | -3 830 |
| |||
Epoka Postępowa | 1 800 | 9% 10% |
2 175 Populacja | -4 200 |
| |||
Modernizm | 3 000 | 9% 10% |
2 549 Populacja | -4 500 |
| |||
Postmodernizm | 4 800 | 9% 10% |
2 938 Populacja | -4 690 |
| |||
Współczesność | 7 200 | 9% 10% |
3 348 Populacja | -5 450 |
| |||
Epoka Jutra | 12 000 | 9% 10% |
3 773 Populacja | -6 610 |
| |||
Przyszłość | 19 200 | 9% 10% |
4 220 Populacja | -7 920 |
| |||
Arktyczna Przyszłość | 28 800 | 10% 11% |
4 680 Populacja | -9 220 |
| |||
Oceaniczna Przyszłość | 36 000 | 10% 11% |
5 156 Populacja | -10 640 |
| |||
Wirtualna Przyszłość | 48 000 | 10% 11% |
5 645 Populacja | -12 710 |
| |||
Epoka Kosmiczna: Mars | 78 000 | 10% 11% |
8 936 Populacja | -20 330 |
| |||
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 108 000 | 10% 11% |
9 706 Populacja | -22 090 |
| |||
Epoka Kosmiczna: Wenus | 126 000 | 10% 11% |
10 491 Populacja | -23 870 |
| |||
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 144 000 | 11% 12% |
11 297 Populacja | -25 710 |
| |||
Epoka Kosmiczna: Tytan | 156 000 | 11% 12% |
12 165 Populacja | -27 692 |
|