Strażnica dziadka do orzechów: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 381: | Linia 381: | ||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;" | Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | ! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;" | Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | ||
| style="text-align: center; padding: 0" | 96 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | | style="text-align: center; padding: 0" | 96 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | ||
| style="text-align: center; padding: 0" | 5% {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}}<br>7% {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 1 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju | |||
|} | |||
<br>'''Po zmotywowaniu''':<br/> | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 2 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 2 fragm. Pakiet masowego wsparcia {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} | |||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 104 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 5% {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}}<br>7% {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}} | | style="text-align: center; padding: 0" | 5% {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}}<br>7% {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}} | ||
| style="text-align: center; padding: 0" | | | style="text-align: center; padding: 0" | |
Wersja z 08:49, 12 lip 2023
Właściwości |
| |||||||||||||
Czas budowy: | 5s | ||||||||||||
Wielkość: | 2x2 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wymagana ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Punkty | Premie | 1d Produkcja | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Epoka Brązu | 20 | 3% 5% |
| |||
Epoka Żelaza | 32 | 3% 5% |
| |||
Wczesne Średniowiecze | 80 | 3% 5% |
| |||
Rozkwit Średniowiecza | 160 | 3% 5% |
| |||
Jesień Średniowiecza | 240 | 3% 5% |
| |||
Epoka Kolonialna | 400 | 3% 5% |
| |||
Epoka Przemysłowa | 800 | 3% 5% |
| |||
Epoka Postępowa | 1 200 | 4% 6% |
| |||
Modernizm | 2 000 | 4% 6% |
| |||
Postmodernizm | 3 200 | 4% 6% |
| |||
Współczesność | 4 800 | 4% 6% |
| |||
Epoka Jutra | 8 000 | 4% 6% |
| |||
Przyszłość | 12 800 | 4% 6% |
| |||
Arktyczna Przyszłość | 19 200 | 4% 6% |
| |||
Oceaniczna Przyszłość | 24 000 | 5% 7% |
| |||
Wirtualna Przyszłość | 32 000 | 5% 7% |
| |||
Epoka Kosmiczna: Mars | 52 000 | 5% 7% |
| |||
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 72 000 | 5% 7% |
| |||
Epoka Kosmiczna: Wenus | 84 000 | 5% 7% |
| |||
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 96 000 | 5% 7% |
| |||
Epoka Kosmiczna: Tytan | 104 000 | 5% 7% |
|