Zimowa piekarnia – poz. 5: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 247: | Linia 247: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 24 710 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 12 623 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 390 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 230 600 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 30 630 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 4 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 5 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:45, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x5 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||||
Epoka Brązu | 1 090 | 203 | 75 | 1 400 | 1 350 | 4 | 5 |
Epoka Żelaza | 1 880 | 435 | 120 | 3 400 | 2 330 | 4 | 5 |
Wczesne Średniowiecze | 2 080 | 668 | 300 | 5 700 | 2 580 | 4 | 5 |
Rozkwit Średniowiecza | 2 320 | 938 | 600 | 8 000 | 2 870 | 4 | 5 |
Jesień Średniowiecza | 2 590 | 1 230 | 900 | 10 600 | 3 200 | 4 | 5 |
Epoka Kolonialna | 3 040 | 1 553 | 1 500 | 16 100 | 3 770 | 4 | 5 |
Epoka Przemysłowa | 3 430 | 1 898 | 3 000 | 20 000 | 4 250 | 4 | 5 |
Epoka Postępowa | 3 760 | 2 265 | 4 500 | 24 300 | 4 670 | 4 | 5 |
Modernizm | 4 030 | 2 655 | 7 500 | 30 200 | 4 990 | 4 | 5 |
Postmodernizm | 4 200 | 3 060 | 12 000 | 38 000 | 5 200 | 4 | 5 |
Współczesność | 4 880 | 3 488 | 18 000 | 49 500 | 6 040 | 4 | 5 |
Epoka Jutra | 5 920 | 3 930 | 30 000 | 57 300 | 7 340 | 4 | 5 |
Przyszłość | 7 090 | 4 395 | 48 000 | 65 700 | 8 790 | 4 | 5 |
Arktyczna Przyszłość | 8 260 | 4 875 | 72 000 | 74 600 | 10 240 | 4 | 5 |
Oceaniczna Przyszłość | 9 530 | 5 370 | 90 000 | 84 100 | 11 810 | 4 | 5 |
Wirtualna Przyszłość | 11 380 | 5 880 | 120 000 | 94 200 | 14 110 | 4 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 18 220 | 9 308 | 195 000 | 157 400 | 22 580 | 4 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 19 800 | 10 110 | 270 000 | 174 400 | 24 540 | 4 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 21 390 | 10 928 | 315 000 | 192 200 | 26 510 | 4 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 23 040 | 11 768 | 360 000 | 210 900 | 28 560 | 4 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 24 710 | 12 623 | 390 000 | 230 600 | 30 630 | 4 | 5 |