Młyn Suishun – poz. 7: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 289: | Linia 289: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 15 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 15 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 7 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 7 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 18 990 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 12 202 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 520 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +27% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 218 500 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 28 590 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 823 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 15 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 7 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Zbieranie zaopatrzenia<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Zbieranie zaopatrzenia<br> |
Wersja z 08:43, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 4x5 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||||||
Epoka Brązu | 840 | 196 | 100 | +27% | 1 400 | 1 260 | 22 | 15 | 7 |
Epoka Żelaza | 1 440 | 421 | 160 | +27% | 3 200 | 2 170 | 29 | 15 | 7 |
Wczesne Średniowiecze | 1 600 | 645 | 400 | +27% | 5 400 | 2 400 | 35 | 15 | 7 |
Rozkwit Średniowiecza | 1 780 | 906 | 800 | +27% | 7 600 | 2 680 | 41 | 15 | 7 |
Jesień Średniowiecza | 1 990 | 1 189 | 1 200 | +27% | 10 000 | 2 990 | 48 | 15 | 7 |
Epoka Kolonialna | 2 340 | 1 501 | 2 000 | +27% | 15 200 | 3 520 | 57 | 15 | 7 |
Epoka Przemysłowa | 2 630 | 1 834 | 4 000 | +27% | 19 000 | 3 970 | 79 | 15 | 7 |
Epoka Postępowa | 2 890 | 2 190 | 6 000 | +27% | 23 000 | 4 360 | 110 | 15 | 7 |
Modernizm | 3 100 | 2 567 | 10 000 | +27% | 28 600 | 4 660 | 158 | 15 | 7 |
Postmodernizm | 3 230 | 2 958 | 16 000 | +27% | 36 000 | 4 860 | 220 | 15 | 7 |
Współczesność | 3 750 | 3 371 | 24 000 | +27% | 46 900 | 5 640 | 315 | 15 | 7 |
Epoka Jutra | 4 550 | 3 799 | 40 000 | +27% | 54 300 | 6 850 | 425 | 15 | 7 |
Przyszłość | 5 450 | 4 249 | 64 000 | +27% | 62 200 | 8 210 | 519 | 15 | 7 |
Arktyczna Przyszłość | 6 350 | 4 713 | 96 000 | +27% | 70 700 | 9 550 | 629 | 15 | 7 |
Oceaniczna Przyszłość | 7 320 | 5 191 | 120 000 | +27% | 79 700 | 11 030 | 723 | 15 | 7 |
Wirtualna Przyszłość | 8 750 | 5 684 | 160 000 | +27% | 89 300 | 13 170 | 880 | 15 | 7 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 14 000 | 8 997 | 260 000 | +27% | 149 100 | 21 080 | 1 069 | 15 | 7 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 15 220 | 9 773 | 360 000 | +27% | 165 200 | 22 900 | 1 258 | 15 | 7 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 16 440 | 10 563 | 420 000 | +27% | 182 100 | 24 750 | 1 446 | 15 | 7 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 17 710 | 11 375 | 480 000 | +27% | 199 800 | 26 660 | 1 635 | 15 | 7 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 18 990 | 12 202 | 520 000 | +27% | 218 500 | 28 590 | 1 823 | 15 | 7 |
Zbieranie zaopatrzenia