Terakotowa winnica – poz. 6: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 274: | Linia 274: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 12 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 12 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 15 620 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 11 045 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 390 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +19% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 173 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 995 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 4 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 12 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Zbieranie zaopatrzenia<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Zbieranie zaopatrzenia<br> |
Wersja z 08:43, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 5x3 | ||||||||||||
Łańcuch: | Terakotowa winnica | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | ||||||||
Epoka Brązu | 690 | 177 | 75 | +19% | 1 100 | 12 | 4 | 12 |
Epoka Żelaza | 1 190 | 381 | 120 | +19% | 2 600 | 16 | 4 | 12 |
Wczesne Średniowiecze | 1 310 | 584 | 300 | +19% | 4 300 | 19 | 4 | 12 |
Rozkwit Średniowiecza | 1 470 | 820 | 600 | +19% | 6 000 | 23 | 4 | 12 |
Jesień Średniowiecza | 1 630 | 1 076 | 900 | +19% | 7 900 | 26 | 4 | 12 |
Epoka Kolonialna | 1 920 | 1 358 | 1 500 | +19% | 12 000 | 31 | 4 | 12 |
Epoka Przemysłowa | 2 170 | 1 660 | 3 000 | +19% | 15 000 | 43 | 4 | 12 |
Epoka Postępowa | 2 380 | 1 982 | 4 500 | +19% | 18 200 | 60 | 4 | 12 |
Modernizm | 2 550 | 2 323 | 7 500 | +19% | 22 700 | 86 | 4 | 12 |
Postmodernizm | 2 650 | 2 678 | 12 000 | +19% | 28 500 | 120 | 4 | 12 |
Współczesność | 3 080 | 3 052 | 18 000 | +19% | 37 100 | 172 | 4 | 12 |
Epoka Jutra | 3 740 | 3 439 | 30 000 | +19% | 43 000 | 232 | 4 | 12 |
Przyszłość | 4 480 | 3 846 | 48 000 | +19% | 49 300 | 283 | 4 | 12 |
Arktyczna Przyszłość | 5 220 | 4 266 | 72 000 | +19% | 56 000 | 343 | 4 | 12 |
Oceaniczna Przyszłość | 6 020 | 4 699 | 90 000 | +19% | 63 100 | 395 | 4 | 12 |
Wirtualna Przyszłość | 7 200 | 5 145 | 120 000 | +19% | 70 700 | 480 | 4 | 12 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 11 520 | 8 144 | 195 000 | +19% | 118 100 | 583 | 4 | 12 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 12 520 | 8 846 | 270 000 | +19% | 130 800 | 686 | 4 | 12 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 13 520 | 9 562 | 315 000 | +19% | 144 100 | 789 | 4 | 12 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 14 570 | 10 297 | 360 000 | +19% | 158 200 | 892 | 4 | 12 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 15 620 | 11 045 | 390 000 | +19% | 173 000 | 995 | 4 | 12 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)
Zbieranie zaopatrzenia