Magnum Opus: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 273: | Linia 273: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 446 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 446 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 300 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 156 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 510 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 260 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 41 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 47 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 497 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Potencjał produkowany jest wyłącznie podczas przynależności do gildii i jest dodawany w trakcie codziennego podsumowania<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Potencjał produkowany jest wyłącznie podczas przynależności do gildii i jest dodawany w trakcie codziennego podsumowania<br> |
Wersja z 08:37, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki produkcyjne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x2 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Wymaga | Zapewnia | Produkuje | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5m | 15m | 1h | 4h | 8h | 1d | |||
Epoka Brązu | 10 | 30 | 10 | 20 | 1 | 1 | 1 | 6 |
Epoka Żelaza | 30 | 48 | 20 | 50 | 1 | 1 | 1 | 8 |
Wczesne Średniowiecze | 40 | 120 | 30 | 80 | 1 | 2 | 1 | 9 |
Rozkwit Średniowiecza | 50 | 240 | 40 | 110 | 1 | 2 | 1 | 11 |
Jesień Średniowiecza | 60 | 360 | 60 | 140 | 2 | 3 | 1 | 13 |
Epoka Kolonialna | 70 | 600 | 70 | 180 | 2 | 4 | 1 | 15 |
Epoka Przemysłowa | 80 | 1 200 | 90 | 210 | 3 | 5 | 1 | 21 |
Epoka Postępowa | 90 | 1 800 | 100 | 250 | 4 | 8 | 1 | 30 |
Modernizm | 100 | 3 000 | 120 | 290 | 5 | 10 | 1 | 43 |
Postmodernizm | 110 | 4 800 | 130 | 330 | 6 | 12 | 1 | 60 |
Współczesność | 120 | 7 200 | 150 | 380 | 8 | 15 | 1 | 86 |
Epoka Jutra | 130 | 12 000 | 170 | 420 | 10 | 18 | 1 | 116 |
Przyszłość | 140 | 19 200 | 180 | 460 | 12 | 21 | 1 | 141 |
Arktyczna Przyszłość | 150 | 28 800 | 200 | 510 | 14 | 23 | 1 | 171 |
Oceaniczna Przyszłość | 160 | 36 000 | 220 | 560 | 16 | 26 | 1 | 197 |
Wirtualna Przyszłość | 170 | 48 000 | 240 | 600 | 20 | 32 | 1 | 240 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 250 | 78 000 | 390 | 970 | 24 | 35 | 1 | 291 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 270 | 108 000 | 420 | 1 040 | 29 | 38 | 1 | 343 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 280 | 126 000 | 450 | 1 120 | 33 | 41 | 1 | 394 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 290 | 144 000 | 480 | 1 190 | 37 | 44 | 1 | 446 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 300 | 156 000 | 510 | 1 260 | 41 | 47 | 1 | 497 |
Potencjał produkowany jest wyłącznie podczas przynależności do gildii i jest dodawany w trakcie codziennego podsumowania