Namiot świecarza: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 207: | Linia 207: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +2% | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +2% | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +3% | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +3% | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 920 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 52 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 100 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +2% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +3% | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Zbieranie zaopatrzenia<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Zbieranie zaopatrzenia<br> |
Wersja z 08:34, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Dekoracje | ||||||||||||
Ulica: | Ulica nie jest wymagana | ||||||||||||
Wielkość: | 1x2 | ||||||||||||
Zestaw: | Zestaw Zimowa Wioska | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | ||||
---|---|---|---|---|---|
1 x | 2 x | 3 x | |||
Epoka Brązu | 50 | 10 | 60 | +2% | +3% |
Epoka Żelaza | 70 | 16 | 80 | +2% | +3% |
Wczesne Średniowiecze | 80 | 40 | 100 | +2% | +3% |
Rozkwit Średniowiecza | 90 | 80 | 110 | +2% | +3% |
Jesień Średniowiecza | 100 | 120 | 120 | +2% | +3% |
Epoka Kolonialna | 110 | 200 | 130 | +2% | +3% |
Epoka Przemysłowa | 130 | 400 | 160 | +2% | +3% |
Epoka Postępowa | 140 | 600 | 170 | +2% | +3% |
Modernizm | 150 | 1 000 | 180 | +2% | +3% |
Postmodernizm | 160 | 1 600 | 190 | +2% | +3% |
Współczesność | 180 | 2 400 | 220 | +2% | +3% |
Epoka Jutra | 220 | 4 000 | 260 | +2% | +3% |
Przyszłość | 260 | 6 400 | 310 | +2% | +3% |
Arktyczna Przyszłość | 310 | 9 600 | 370 | +2% | +3% |
Oceaniczna Przyszłość | 350 | 12 000 | 420 | +2% | +3% |
Wirtualna Przyszłość | 420 | 16 000 | 500 | +2% | +3% |
Epoka Kosmiczna: Mars | 680 | 26 000 | 820 | +2% | +3% |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 740 | 36 000 | 890 | +2% | +3% |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 800 | 42 000 | 960 | +2% | +3% |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 860 | 48 000 | 1 030 | +2% | +3% |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 920 | 52 000 | 1 100 | +2% | +3% |
Zbieranie zaopatrzenia