Królewskie łaźnie – poz. 3: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
![icon_great_building_bonus_guild_goods-50aa01a86.png](https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-50aa01a86.png)
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 197: | Linia 197: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 252 000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 252 000 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 109 200 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 109 200 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 6 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 288 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 119 900 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 6 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 6 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 |
Wersja z 12:33, 25 kwi 2022
![]() | |||||||||||||
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | ![]() | ||||||||||||
Ulica: | ![]() | ||||||||||||
Wielkość: | ![]() | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||
---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() | |
1d | po zmotywowaniu | ||||
Epoka Brązu | 60 | 800 | 6 | 10 | 4 |
Epoka Żelaza | 96 | 1 900 | 6 | 10 | 4 |
Wczesne Średniowiecze | 240 | 3 200 | 6 | 10 | 4 |
Rozkwit Średniowiecza | 480 | 4 500 | 6 | 10 | 4 |
Jesień Średniowiecza | 720 | 6 000 | 6 | 10 | 4 |
Epoka Kolonialna | 1 200 | 9 100 | 6 | 10 | 4 |
Epoka Przemysłowa | 2 400 | 11 400 | 6 | 10 | 4 |
Epoka Postępowa | 3 600 | 13 800 | 6 | 10 | 4 |
Modernizm | 6 000 | 17 200 | 6 | 10 | 4 |
Postmodernizm | 9 600 | 21 600 | 6 | 10 | 4 |
Współczesność | 14 400 | 28 100 | 6 | 10 | 4 |
Epoka Jutra | 24 000 | 32 600 | 6 | 10 | 4 |
Przyszłość | 38 400 | 37 300 | 6 | 10 | 4 |
Arktyczna Przyszłość | 57 600 | 42 400 | 6 | 10 | 4 |
Oceaniczna Przyszłość | 72 000 | 47 800 | 6 | 10 | 4 |
Wirtualna Przyszłość | 96 000 | 53 600 | 6 | 10 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 156 000 | 89 500 | 6 | 10 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 216 000 | 99 100 | 6 | 10 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 252 000 | 109 200 | 6 | 10 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 288 000 | 119 900 | 6 | 10 | 4 |
![icon_great_building_bonus_guild_goods-50aa01a86.png](https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-50aa01a86.png)
Towary do skarbca gildii można produkować wyłącznie należąc do gildii
![military-f78f239f6.png](https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/military-f78f239f6.png)
Produkuje losową jednostkę z epoki budynku