Świątynia shinto – poz. 3: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 216: | Linia 216: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 97 100 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 97 100 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 42 900 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 42 900 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 288 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +5% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 106 600 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 45 700 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4 | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Zbieranie zaopatrzenia<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Zbieranie zaopatrzenia<br> |
Wersja z 12:33, 25 kwi 2022
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x4 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | |||||
Epoka Brązu | 60 | +5% | 700 | 700 | 15 | 4 |
Epoka Żelaza | 96 | +5% | 1 700 | 1 700 | 15 | 4 |
Wczesne Średniowiecze | 240 | +5% | 2 900 | 2 900 | 15 | 4 |
Rozkwit Średniowiecza | 480 | +5% | 4 000 | 4 000 | 15 | 4 |
Jesień Średniowiecza | 720 | +5% | 5 300 | 5 300 | 15 | 4 |
Epoka Kolonialna | 1 200 | +5% | 8 100 | 6 800 | 15 | 4 |
Epoka Przemysłowa | 2 400 | +5% | 10 100 | 8 200 | 15 | 4 |
Epoka Postępowa | 3 600 | +5% | 12 300 | 9 700 | 15 | 4 |
Modernizm | 6 000 | +5% | 15 300 | 11 200 | 15 | 4 |
Postmodernizm | 9 600 | +5% | 19 200 | 12 800 | 15 | 4 |
Współczesność | 14 400 | +5% | 25 000 | 14 400 | 15 | 4 |
Epoka Jutra | 24 000 | +5% | 28 900 | 16 100 | 15 | 4 |
Przyszłość | 38 400 | +5% | 33 200 | 17 700 | 15 | 4 |
Arktyczna Przyszłość | 57 600 | +5% | 37 700 | 19 400 | 15 | 4 |
Oceaniczna Przyszłość | 72 000 | +5% | 42 500 | 21 300 | 15 | 4 |
Wirtualna Przyszłość | 96 000 | +5% | 47 600 | 23 000 | 15 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 156 000 | +5% | 79 500 | 37 300 | 15 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 216 000 | +5% | 88 100 | 40 000 | 15 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 252 000 | +5% | 97 100 | 42 900 | 15 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 288 000 | +5% | 106 600 | 45 700 | 15 | 4 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)
Zbieranie zaopatrzenia