Statek powietrzny – poz. 11: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 256: | Linia 256: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 20 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 20 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 27 840 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 27 840 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 9 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 20 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 21 990 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 11 944 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 504 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 217 600 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 29 990 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 9 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 9 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 20 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 20 | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-50aa01a86.png}} Towary do skarbca gildii można produkować wyłącznie należąc do gildii<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-50aa01a86.png}} Towary do skarbca gildii można produkować wyłącznie należąc do gildii<br> |
Wersja z 12:31, 25 kwi 2022
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 7x3 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | |||||||
Epoka Brązu | 1 040 | 206 | 105 | 1 500 | 20 | 1 420 | 9 | 20 |
Epoka Żelaza | 1 790 | 442 | 168 | 3 500 | 20 | 2 450 | 9 | 20 |
Wczesne Średniowiecze | 1 980 | 678 | 420 | 5 900 | 20 | 2 700 | 9 | 20 |
Rozkwit Średniowiecza | 2 210 | 952 | 840 | 8 200 | 20 | 3 020 | 9 | 20 |
Jesień Średniowiecza | 2 470 | 1 248 | 1 260 | 10 900 | 20 | 3 370 | 9 | 20 |
Epoka Kolonialna | 2 900 | 1 576 | 2 100 | 16 600 | 20 | 3 960 | 9 | 20 |
Epoka Przemysłowa | 3 270 | 1 926 | 4 200 | 20 600 | 20 | 4 460 | 9 | 20 |
Epoka Postępowa | 3 590 | 2 299 | 6 300 | 25 100 | 20 | 4 900 | 9 | 20 |
Modernizm | 3 840 | 2 695 | 10 500 | 31 200 | 20 | 5 240 | 9 | 20 |
Postmodernizm | 4 010 | 3 106 | 16 800 | 39 200 | 20 | 5 460 | 9 | 20 |
Współczesność | 4 650 | 3 540 | 25 200 | 51 000 | 20 | 6 350 | 9 | 20 |
Epoka Jutra | 5 650 | 3 989 | 42 000 | 59 100 | 20 | 7 700 | 9 | 20 |
Przyszłość | 6 770 | 4 461 | 67 200 | 67 700 | 20 | 9 230 | 9 | 20 |
Arktyczna Przyszłość | 7 880 | 4 948 | 100 800 | 77 000 | 20 | 10 750 | 9 | 20 |
Oceaniczna Przyszłość | 9 100 | 5 451 | 126 000 | 86 800 | 20 | 12 400 | 9 | 20 |
Wirtualna Przyszłość | 10 870 | 5 968 | 168 000 | 97 200 | 20 | 14 820 | 9 | 20 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 17 390 | 9 447 | 273 000 | 162 400 | 20 | 23 710 | 9 | 20 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 18 900 | 10 262 | 378 000 | 179 900 | 20 | 25 770 | 9 | 20 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 20 410 | 11 091 | 441 000 | 198 300 | 20 | 27 840 | 9 | 20 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 21 990 | 11 944 | 504 000 | 217 600 | 20 | 29 990 | 9 | 20 |
Towary do skarbca gildii można produkować wyłącznie należąc do gildii