Kamienna nagroda: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 132: | Linia 132: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 547 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 547 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 306 000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 306 000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 666 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 342 000 | |||
|} | |} |
Wersja z 12:25, 25 kwi 2022
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Dekoracje | ||||||||||||
Ulica: | Ulica nie jest wymagana | ||||||||||||
Wielkość: | 1x1 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Nagrody rankingowe za ponowną kalkulację (tuż przed wersją 1.70) | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | |
---|---|---|
Epoka Brązu | 79 | 90 |
Epoka Żelaza | 136 | 144 |
Wczesne Średniowiecze | 150 | 360 |
Rozkwit Średniowiecza | 168 | 720 |
Jesień Średniowiecza | 187 | 1 080 |
Epoka Kolonialna | 220 | 1 800 |
Epoka Przemysłowa | 248 | 3 600 |
Epoka Postępowa | 272 | 5 400 |
Modernizm | 291 | 9 000 |
Postmodernizm | 303 | 14 400 |
Współczesność | 353 | 21 600 |
Epoka Jutra | 428 | 36 000 |
Przyszłość | 513 | 57 600 |
Arktyczna Przyszłość | 597 | 86 400 |
Oceaniczna Przyszłość | 689 | 108 000 |
Wirtualna Przyszłość | 823 | 144 000 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 1 317 | 234 000 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 1 432 | 270 000 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 1 547 | 306 000 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 1 666 | 342 000 |