Złote uprawy – poz. 8: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 395: | Linia 395: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 36 060 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie, 6 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju, 25 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age-590f80efc.png}} | | style="text-align: center;" | 36 060 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie, 6 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju, 25 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age-590f80efc.png}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" | Skarbiec gildii: 10 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/all_goods_of_age-590f80efc.png}} | |||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; " | SpaceAgeJupiterMoon | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 42% {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 14 686 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 39 816 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 284 200 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety | |||
|} | |||
<br>'''Po zmotywowaniu''':<br/> | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 38 840 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie, 6 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju, 25 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age-590f80efc.png}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | Skarbiec gildii: 10 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/all_goods_of_age-590f80efc.png}} | | style="text-align: center;" | Skarbiec gildii: 10 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/all_goods_of_age-590f80efc.png}} |
Wersja z 10:37, 16 mar 2022
![]() | |
Właściwości |
| |||||||||||||
Czas budowy: | ![]() | ||||||||||||
Wielkość: | ![]() | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wymagana ulica: | ![]() | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Premie | Zapewnia | Zadowolenie | ![]() | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Epoka Brązu | 35% ![]() |
253 ![]() |
1 443 ![]() |
| |||
Epoka Żelaza | 36% ![]() |
543 ![]() |
2 593 ![]() |
| |||
Wczesne Średniowiecze | 36% ![]() |
833 ![]() |
3 103 ![]() |
| |||
Rozkwit Średniowiecza | 36% ![]() |
1 170 ![]() |
3 700 ![]() |
| |||
Jesień Średniowiecza | 37% ![]() |
1 535 ![]() |
4 355 ![]() |
| |||
Epoka Kolonialna | 37% ![]() |
1 938 ![]() |
5 258 ![]() |
| |||
Epoka Przemysłowa | 37% ![]() |
2 368 ![]() |
6 108 ![]() |
| |||
Epoka Postępowa | 38% ![]() |
2 827 ![]() |
6 937 ![]() |
| |||
Modernizm | 38% ![]() |
3 313 ![]() |
7 703 ![]() |
| |||
Postmodernizm | 38% ![]() |
3 819 ![]() |
8 399 ![]() |
| |||
Współczesność | 39% ![]() |
4 352 ![]() |
9 672 ![]() |
| |||
Epoka Jutra | 39% ![]() |
4 905 ![]() |
11 365 ![]() |
| |||
Przyszłość | 39% ![]() |
5 485 ![]() |
13 225 ![]() |
| |||
Arktyczna Przyszłość | 40% ![]() |
6 084 ![]() |
15 094 ![]() |
| |||
Oceaniczna Przyszłość | 40% ![]() |
6 702 ![]() |
17 102 ![]() |
| |||
Wirtualna Przyszłość | 40% ![]() |
7 338 ![]() |
19 758 ![]() |
| |||
Epoka Kosmiczna: Mars | 41% ![]() |
11 616 ![]() |
31 486 ![]() |
| |||
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 41% ![]() |
12 617 ![]() |
34 217 ![]() |
| |||
Epoka Kosmiczna: Wenus | 41% ![]() |
13 638 ![]() |
36 968 ![]() |
| |||
SpaceAgeJupiterMoon | 42% ![]() |
14 686 ![]() |
39 816 ![]() |
|