Pawilon: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 148: | Linia 148: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 288 000 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 288 000 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +15% | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +15% | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Wenus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 12 730 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 336 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +15% | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Zbieranie zaopatrzenia<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Zbieranie zaopatrzenia<br> |
Wersja z 08:15, 15 kwi 2021
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki kulturowe | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 4x4 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | ||
---|---|---|---|
Epoka Brązu | 900 | 80 | +8% |
Epoka Żelaza | 1 120 | 128 | +8% |
Wczesne Średniowiecze | 1 370 | 320 | +8% |
Rozkwit Średniowiecza | 1 530 | 640 | +9% |
Jesień Średniowiecza | 1 710 | 960 | +9% |
Epoka Kolonialna | 2 010 | 1 600 | +9% |
Epoka Przemysłowa | 2 270 | 3 200 | +10% |
Epoka Postępowa | 2 490 | 4 800 | +10% |
Modernizm | 2 660 | 8 000 | +11% |
Postmodernizm | 2 770 | 12 800 | +11% |
Współczesność | 3 220 | 19 200 | +12% |
Epoka Jutra | 3 910 | 32 000 | +12% |
Przyszłość | 4 690 | 51 200 | +13% |
Arktyczna Przyszłość | 5 460 | 76 800 | +13% |
Oceaniczna Przyszłość | 6 300 | 96 000 | +14% |
Wirtualna Przyszłość | 6 770 | 128 000 | +14% |
Epoka Kosmiczna: Mars | 10 840 | 208 000 | +15% |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 11 780 | 288 000 | +15% |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 12 730 | 336 000 | +15% |
Zbieranie zaopatrzenia