Świątynia shinto – poz. 7: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 25: | Linia 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | | style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | | style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Wartość wymiany przedmiotu:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Czas | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 9 450 | |||
| 12 - 19 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 11 810 | |||
| 15 - 24 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 14 180 | |||
| 18 - 28 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Wersja z 15:02, 2 gru 2019
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wielkość: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x4Property "Size" (as page type) with input value " 3x4" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | |||||
Epoka Brązu | 60 | +15% | 900 | 900 | 35 | 8 |
Epoka Żelaza | 96 | +15% | 2 200 | 2 200 | 35 | 8 |
Wczesne Średniowiecze | 240 | +15% | 3 600 | 3 600 | 35 | 8 |
Rozkwit Średniowiecza | 480 | +15% | 5 000 | 5 000 | 35 | 8 |
Jesień Średniowiecza | 720 | +15% | 6 700 | 6 700 | 35 | 8 |
Epoka Kolonialna | 1 200 | +15% | 10 100 | 8 500 | 35 | 8 |
Epoka Przemysłowa | 2 400 | +15% | 12 600 | 10 300 | 35 | 8 |
Epoka Postępowa | 3 600 | +15% | 15 300 | 12 100 | 35 | 8 |
Modernizm | 6 000 | +15% | 19 100 | 14 000 | 35 | 8 |
Postmodernizm | 9 600 | +15% | 24 000 | 16 000 | 35 | 8 |
Współczesność | 14 400 | +15% | 31 300 | 18 000 | 35 | 8 |
Epoka Jutra | 24 000 | +15% | 36 200 | 20 200 | 35 | 8 |
Przyszłość | 38 400 | +15% | 41 500 | 22 100 | 35 | 8 |
Arktyczna Przyszłość | 57 600 | +15% | 47 100 | 24 300 | 35 | 8 |
Oceaniczna Przyszłość | 72 000 | +15% | 53 100 | 26 600 | 35 | 8 |
Wirtualna Przyszłość | 96 000 | +15% | 59 500 | 28 800 | 35 | 8 |
Epoka kosmiczna: Mars | 156 000 | +15% | 99 400 | 46 600 | 35 | 8 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)