Nekropolia: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 24: | Linia 24: | ||
| style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | | style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | | style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Wartość wymiany przedmiotu:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Czas | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 2 430 | |||
| 2 - 4 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 3 040 | |||
| 2 - 5 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 3 650 | |||
| 3 - 5 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Wersja z 14:54, 2 gru 2019
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki kulturowe | ||||||||||||
Ulica: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wielkość: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 7x3Property "Size" (as page type) with input value " 7x3" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | |
---|---|---|
Epoka Brązu | 1 400 | 105 |
Epoka Żelaza | 2 080 | 168 |
Wczesne Średniowiecze | 2 700 | 420 |
Rozkwit Średniowiecza | 3 020 | 840 |
Jesień Średniowiecza | 3 370 | 1 260 |
Epoka Kolonialna | 3 960 | 2 100 |
Epoka Przemysłowa | 4 460 | 4 200 |
Epoka Postępowa | 4 900 | 6 300 |
Modernizm | 5 240 | 10 500 |
Postmodernizm | 5 460 | 16 800 |
Współczesność | 6 350 | 25 200 |
Epoka Jutra | 7 700 | 42 000 |
Przyszłość | 9 230 | 67 200 |
Arktyczna Przyszłość | 10 750 | 100 800 |
Oceaniczna Przyszłość | 12 400 | 126 000 |
Wirtualna Przyszłość | 14 820 | 168 000 |
Epoka kosmiczna: Mars | 23 710 | 273 000 |