Dekoracje: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 274: | Linia 274: | ||
|- | |- | ||
|[[File:D_SS_VirtualFuture_Decoration1b.png|100px|link=]]<br />Posąg holograficzny||[[File:icon_coins.png|link=]] 179,110<br />[[File:icon_supplies.png|link=]] 231,870<br />[[File:icon_diamonds.png|link=]] 0||[[File:icon_size.png|link=]] 1x1<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png|link=]] 290||[[File:Icon happy-per-field.png|link=]] 290 | |[[File:D_SS_VirtualFuture_Decoration1b.png|100px|link=]]<br />Posąg holograficzny||[[File:icon_coins.png|link=]] 179,110<br />[[File:icon_supplies.png|link=]] 231,870<br />[[File:icon_diamonds.png|link=]] 0||[[File:icon_size.png|link=]] 1x1<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png|link=]] 290||[[File:Icon happy-per-field.png|link=]] 290 | ||
|- | |||
|[[File:D_SS_VirtualFuture_Decoration3.png|100px|link=]]<br />Holograficzna reklama||[[File:icon_coins.png|link=]] 0<br />[[File:icon_supplies.png|link=]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png|link=]] 250||[[File:icon_size.png|link=]] 2x2<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png|link=]] 1882||[[File:Icon happy-per-field.png|link=]] 470 | |||
|- | |||
|[[File:D_SS_VirtualFuture_Decoration2.png|100px|link=]]<br />Sosna japońska||[[File:icon_coins.png|link=]] 202,570<br />[[File:icon_supplies.png|link=]] 263,260<br />[[File:icon_diamonds.png|link=]] 0||[[File:icon_size.png|link=]] 1x1<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 00:00:05||[[File:icon_happiness.png|link=]] 321||[[File:Icon happy-per-field.png|link=]] 321 | |||
|} | |} |
Wersja z 00:18, 21 lis 2018
Dekoracje są o wiele mniejsze niż budynki kulturowe - większość z nich zajmuje jedną kratkę, część cztery. W odróżnieniu od innych budynków, nie muszą być one połączone drogą z Ratuszem. Ze względu na swój niewielki rozmiar nadają się idealnie do wypełniania pustych przestrzeni w mieście i nie wymagają wiele namysłu, aczkolwiek dają mniej zadowolenia na kratkę niż budynki kulturowe.
Epoka Kamienia | Koszt | Wymagania | Zapewnia | Na kratkę |
---|---|---|---|---|
![]() Menhir |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Pomnik |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Drzewo |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
Epoka Brązu | Koszt | Wymagania | Zapewnia | Na kratkę |
![]() Krzew |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Kwiaty |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Żywopłot |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Obelisk |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Posąg |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
Epoka Żelaza | Koszt | Wymagania | Zapewnia | Na kratkę |
![]() Akwedukt |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Doniczka |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Fontanna |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Pomnik Wojownika |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Kolumna Zwycięstwa |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
Wczesne Średniowiecze | Koszt | Wymagania | Zapewnia | Na kratkę |
![]() Cyprys |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Krzew Kwiatowy |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Żywopłot z Kwiatam |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Staw |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
Rozkwit Średniowiecza | Koszt | Wymagania | Zapewnia | Na kratkę |
![]() Płotek |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Flaga |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Gargulec |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Latarnia |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Znak |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
Jesień Średniowiecza | Koszt | Wymagania | Zapewnia | Na kratkę |
![]() Ruiny wieży |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Roślina doniczkowa |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Wodotrysk |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Statua żeglarza |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Grupa drzew |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
Epoka Kolonialna | Koszt | Wymagania | Zapewnia | Na kratkę |
![]() Drzewo ozdobne |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Pawi krzew |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Orli krzew |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Krzew-flaming |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Fontanna Neptuna |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Latawiec |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Posąg globalistyczny |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Wieża zegarowa |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Gilotyna |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
Epoka Przemysłowa | Koszt | Wymagania | Zapewnia | Na kratkę |
![]() Lampa gazowa |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Karylion |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Fontanna z ławkami |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Fire Hydrant |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Pawilon z kwiatami |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Sznur na bieliznę |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Stary południowy mur |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Stary wschodni mur |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
Epoka Postępowa | Koszt | Wymagania | Zapewnia | Na kratkę |
![]() Kiosk |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Billboard |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Wieża ciśnień |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Drzewo uliczne |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Pomnik konny |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
Modernizm | Koszt | Wymagania | Zapewnia | Na kratkę |
![]() Kinowy drogowskaz |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Neon powitalny |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Grupa palm |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Schron przeciwatomowy |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Pomnik lotniczy |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
Postmodernizm | Koszt | Wymagania | Zapewnia | Na kratkę |
![]() Plac zabaw |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Ogród działkowy z chatką |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Ogród działkowy z domem |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Ogród działkowy z szopą |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Statua astronauty |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Pomnik pokoju |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
Współczesność | Koszt | Wymagania | Zapewnia | Na kratkę |
![]() Most nad kanałem |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Kwitnąca Wiśnia |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Monstrum |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Neonowy Bilboard |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
Epoka Jutra | Koszt | Wymagania | Zapewnia | Na kratkę |
![]() Kamera monitoringu |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Wegańska budka |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Budka z burgerami |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Budka z pizzą |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Posterunek ochrony |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
Przyszłość | Koszt | Wymagania | Zapewnia | Na kratkę |
![]() Turbina wiatrowa |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Roślinarium |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Lampa porostowa |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
Arktyczna Przyszłość | Koszt | Wymagania | Zapewnia | Na kratkę |
![]() Altanka kwiatowa |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Śluza rury transportowej |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Rzeźba lodowa |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Lodowy kwiat |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
Oceaniczna Przyszłość | Koszt | Wymagania | Zapewnia | na kratkę |
![]() Koralowiec |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Kolonia koralowców |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Akwarium |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Posąg Posejdona |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Ogromna muszla |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Dzwon nurkowy |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Oceaniczna huśtawka |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Wieża ratownika |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
Wirtualna Przyszłość | Koszt | Wymagania | Zadowolenie | na kratkę |
![]() Posąg holograficzny |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
Plik:D SS VirtualFuture Decoration3.png Holograficzna reklama |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() Sosna japońska |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |