Nekropolia: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
m (Wojciech przeniósł stronę Necropolis do Nekropolia) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 13: | Linia 13: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 7x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 7x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Halloween 2017 | | style="width: 70%;"| [[Halloween]] 2017 | ||
|} | |} | ||
Linia 89: | Linia 89: | ||
| 12,400 | | 12,400 | ||
| 126,000 | | 126,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 14,820 | |||
| 168,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 18:19, 10 sie 2018
- Odrestaurowanie podwaja zapewniane zadowolenie | |
Szczegóły | |
Typ: | Budynek kulturowy |
Rozmiar: | 7x3 |
Wprowadzony w: | Halloween 2017 |