Staw maharadży: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 <br>(nie wymaga drogi) | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 <br>(nie wymaga drogi) | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Lato 2017 | | style="width: 70%;"| [[Lato]] 2017 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Zestaw:''' | | style="width: 30%;"| '''Zestaw:''' | ||
Linia 123: | Linia 123: | ||
| 710 | | 710 | ||
| 24000 | | 24000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 850 | |||
| 850 | |||
| 850 | |||
| 32,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 14:56, 11 sie 2018
- Motywacja i plądrowanie niemożliwe | |
Właściwości | |
Typ: | Dekoracja |
Rozmiar: | 2x2 (nie wymaga drogi) |
Wprowadzony w: | Lato 2017 |
Zestaw: | Indyjski Pałac |