Posąg maski: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 85: | Linia 85: | ||
| 495 | | 495 | ||
| 4,800 | | 4,800 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 571 | |||
| 6,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 16:15, 18 mar 2017
- Odrestaurowanie podwaja zadowolenie | |
Właściwości | |
Typ: | Dekoracja |
Rozmiar: | 1x1 |
Do zdobycia podczas: | Karnawał 2017 |