Tawerna bohaterów – poz. 8: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian Znacznik: Wycofane |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian Znaczniki: Ręczne wycofanie zmian Wycofane |
||
Linia 5: | Linia 5: | ||
|- | |- | ||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Właściwości''' | | style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Właściwości''' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: left;" colspan="2" | | | style="text-align: left;" colspan="2" | | ||
* Motywacja podwaja produkcję bazową. Brak motywacji umożliwia plądrowanie | |||
* {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_renovation_kit-3fb7d9aae.png}} Do ulepszenia do bieżącej epoki wymagany jest zestaw do renowacji | * {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_renovation_kit-3fb7d9aae.png}} Do ulepszenia do bieżącej epoki wymagany jest zestaw do renowacji | ||
* {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_one_up_kit-395ac8f66.png}} Do ulepszenia o jedną epokę wymagany jest zestaw do ulepszenia | * {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_one_up_kit-395ac8f66.png}} Do ulepszenia o jedną epokę wymagany jest zestaw do ulepszenia | ||
* Można przenieść do inwentarza za pomocą {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_store_building-7dc615526.png}} przedmiotu Przechowaj Budynek | * Można przenieść do inwentarza za pomocą {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_store_building-7dc615526.png}} przedmiotu Przechowaj Budynek | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;" | ''' | | style="width: 30%;" | '''Rodzaj:''' | ||
| style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/ | | style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Budynki mieszkalne | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Ulica:''' | |||
| style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1 | |||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;" | '''Wielkość:''' | | style="width: 30%;" | '''Wielkość:''' | ||
Linia 24: | Linia 24: | ||
| style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | | style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | | style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;" | '''Wartość wymiany przedmiotu:''' | | style="width: 30%;" | '''Wartość wymiany przedmiotu:''' | ||
Linia 49: | Linia 46: | ||
|} | |} | ||
|} | |} | ||
{| style="margin: auto;" | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center | ! style="text-align: center" rowspan="3" | Epoka | ||
! style="text-align: center;" colspan="5" | Zapewnia | |||
! style="text-align: center;" colspan="2" | Produkuje | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | ! style="text-align: center;" rowspan="2" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
! style="text-align: center;" rowspan="2" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} | |||
! style="text-align: center;" rowspan="2" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
! style="text-align: center;" rowspan="2" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-8042c3205.png}} | |||
! style="text-align: center;" rowspan="2" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-aae00beba.png}} | |||
! style="text-align: center;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} | |||
! style="text-align: center;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center; | ! style="text-align: center;" | 1d | ||
! style="text-align: center;" | | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:center;" | Epoka Brązu | ||
| | | style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 900 | ||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 213 | |||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 100 | |||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | +7% | |||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | +1% | |||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 1 500 | |||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 7 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:center;" | Epoka Żelaza | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 1 550 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 458 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 160 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | +7% | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | +1% | ||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 3 500 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 7 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:center;" | Wczesne Średniowiecze | ||
| | | style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 1 720 | ||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 703 | |||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 400 | |||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | +7% | |||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | +1% | |||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 5 800 | |||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 7 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:center;" | Rozkwit Średniowiecza | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 1 920 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 988 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 800 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | +7% | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | +1% | ||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 8 100 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 7 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:center;" | Jesień Średniowiecza | ||
| | | style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 2 140 | ||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 1 296 | |||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 1 200 | |||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | +8% | |||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | +2% | |||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 10 700 | |||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 7 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:center;" | Epoka Kolonialna | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 2 510 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 1 635 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 2 000 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | +8% | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | +2% | ||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 16 300 | |||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 7 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:center;" | Epoka Przemysłowa | ||
| | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 2 830 | ||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 1 999 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 4 000 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | +8% | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | +2% | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 20 400 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 7 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:center;" | Epoka Postępowa | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 3 110 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 2 386 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 6 000 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | +8% | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | +2% | ||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 24 700 | |||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 7 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:center;" | Modernizm | ||
| | | style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 3 330 | ||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 2 797 | |||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 10 000 | |||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | +9% | |||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | +3% | |||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 30 700 | |||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 7 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:center;" | Postmodernizm | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 3 470 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 3 223 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 16 000 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | +9% | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | +3% | ||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 38 700 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 7 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:center;" | Współczesność | ||
| | | style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 4 030 | ||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 3 674 | |||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 24 000 | |||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | +9% | |||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | +3% | |||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 50 300 | |||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 7 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:center;" | Epoka Jutra | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 4 890 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 4 140 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 40 000 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | +9% | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | +3% | ||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 58 300 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 7 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:center;" | Przyszłość | ||
| | | style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 5 860 | ||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 4 629 | |||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 64 000 | |||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | +10% | |||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | +4% | |||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 66 800 | |||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 7 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:center;" | Arktyczna Przyszłość | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 6 820 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 5 135 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 96 000 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | +10% | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | +4% | ||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 75 900 | |||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 7 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:center;" | Oceaniczna Przyszłość | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 7 880 | ||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 5 656 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 120 000 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | +10% | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | +4% | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 85 600 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 7 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:center;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 9 410 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 6 194 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 160 000 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | +10% | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | +4% | ||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 95 900 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 7 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Mars | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 15 050 | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 9 804 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 260 000 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +11% | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +5% | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 160 200 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 7 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 16 360 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 10 649 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 360 000 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +11% | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +5% | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 177 400 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 7 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Wenus | ||
| | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 17 680 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 11 510 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 420 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +11% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +5% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 195 600 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 7 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 19 040 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 12 395 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 480 000 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +11% | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +5% | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 214 600 | |||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 7 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | ||
| | | style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 20 420 | ||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 13 296 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 520 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +11% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +5% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 234 700 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 7 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-aae00beba.png}} Atak dla armii atakującej<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-8042c3205.png}} Obrona armii atakującej<br> |
Wersja z 12:23, 21 sie 2024
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 5x4 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | |||||||
Epoka Brązu | 900 | 213 | 100 | +7% | +1% | 1 500 | 7 |
Epoka Żelaza | 1 550 | 458 | 160 | +7% | +1% | 3 500 | 7 |
Wczesne Średniowiecze | 1 720 | 703 | 400 | +7% | +1% | 5 800 | 7 |
Rozkwit Średniowiecza | 1 920 | 988 | 800 | +7% | +1% | 8 100 | 7 |
Jesień Średniowiecza | 2 140 | 1 296 | 1 200 | +8% | +2% | 10 700 | 7 |
Epoka Kolonialna | 2 510 | 1 635 | 2 000 | +8% | +2% | 16 300 | 7 |
Epoka Przemysłowa | 2 830 | 1 999 | 4 000 | +8% | +2% | 20 400 | 7 |
Epoka Postępowa | 3 110 | 2 386 | 6 000 | +8% | +2% | 24 700 | 7 |
Modernizm | 3 330 | 2 797 | 10 000 | +9% | +3% | 30 700 | 7 |
Postmodernizm | 3 470 | 3 223 | 16 000 | +9% | +3% | 38 700 | 7 |
Współczesność | 4 030 | 3 674 | 24 000 | +9% | +3% | 50 300 | 7 |
Epoka Jutra | 4 890 | 4 140 | 40 000 | +9% | +3% | 58 300 | 7 |
Przyszłość | 5 860 | 4 629 | 64 000 | +10% | +4% | 66 800 | 7 |
Arktyczna Przyszłość | 6 820 | 5 135 | 96 000 | +10% | +4% | 75 900 | 7 |
Oceaniczna Przyszłość | 7 880 | 5 656 | 120 000 | +10% | +4% | 85 600 | 7 |
Wirtualna Przyszłość | 9 410 | 6 194 | 160 000 | +10% | +4% | 95 900 | 7 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 15 050 | 9 804 | 260 000 | +11% | +5% | 160 200 | 7 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 16 360 | 10 649 | 360 000 | +11% | +5% | 177 400 | 7 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 17 680 | 11 510 | 420 000 | +11% | +5% | 195 600 | 7 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 19 040 | 12 395 | 480 000 | +11% | +5% | 214 600 | 7 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 20 420 | 13 296 | 520 000 | +11% | +5% | 234 700 | 7 |
Atak dla armii atakującej
Obrona armii atakującej