Przejście dla zwierząt – poz. 2: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 205: | Linia 205: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 133 200 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 133 200 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 669 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 669 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 13 780 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 8 558 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 468 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 145 700 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 746 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:45, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 6x3 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | |||||
Epoka Brązu | 610 | 137 | 90 | 900 | 9 |
Epoka Żelaza | 1 050 | 295 | 144 | 2 200 | 12 |
Wczesne Średniowiecze | 1 160 | 453 | 360 | 3 600 | 15 |
Rozkwit Średniowiecza | 1 290 | 636 | 720 | 5 000 | 17 |
Jesień Średniowiecza | 1 440 | 834 | 1 080 | 6 700 | 20 |
Epoka Kolonialna | 1 700 | 1 053 | 1 800 | 10 100 | 24 |
Epoka Przemysłowa | 1 910 | 1 287 | 3 600 | 12 600 | 33 |
Epoka Postępowa | 2 100 | 1 536 | 5 400 | 15 300 | 45 |
Modernizm | 2 250 | 1 800 | 9 000 | 19 100 | 65 |
Postmodernizm | 2 340 | 2 075 | 14 400 | 24 000 | 90 |
Współczesność | 2 720 | 2 365 | 21 600 | 31 300 | 129 |
Epoka Jutra | 3 300 | 2 665 | 36 000 | 36 200 | 174 |
Przyszłość | 3 960 | 2 980 | 57 600 | 41 500 | 213 |
Arktyczna Przyszłość | 4 610 | 3 305 | 86 400 | 47 100 | 258 |
Oceaniczna Przyszłość | 5 320 | 3 641 | 108 000 | 53 100 | 296 |
Wirtualna Przyszłość | 6 350 | 3 987 | 144 000 | 59 500 | 360 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 10 160 | 6 310 | 234 000 | 99 400 | 438 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 11 040 | 6 855 | 324 000 | 110 100 | 515 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 11 930 | 7 409 | 378 000 | 121 400 | 592 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 12 850 | 7 978 | 432 000 | 133 200 | 669 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 13 780 | 8 558 | 468 000 | 145 700 | 746 |