Opuszczony zakład psychiatryczny – poz. 3: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 226: | Linia 226: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | -2 550 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 650 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 242 800 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:41, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 5x5 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | |||||
Epoka Brązu | -110 | 1 | 125 | 1 500 | 5 | 1 |
Epoka Żelaza | -190 | 1 | 200 | 3 600 | 5 | 1 |
Wczesne Średniowiecze | -210 | 1 | 500 | 6 000 | 5 | 1 |
Rozkwit Średniowiecza | -240 | 1 | 1 000 | 8 400 | 5 | 1 |
Jesień Średniowiecza | -270 | 1 | 1 500 | 11 100 | 5 | 1 |
Epoka Kolonialna | -310 | 1 | 2 500 | 16 900 | 5 | 1 |
Epoka Przemysłowa | -350 | 1 | 5 000 | 21 100 | 5 | 1 |
Epoka Postępowa | -390 | 1 | 7 500 | 25 600 | 5 | 1 |
Modernizm | -420 | 1 | 12 500 | 31 800 | 5 | 1 |
Postmodernizm | -430 | 1 | 20 000 | 40 000 | 5 | 1 |
Współczesność | -500 | 1 | 30 000 | 52 100 | 5 | 1 |
Epoka Jutra | -610 | 1 | 50 000 | 60 300 | 5 | 1 |
Przyszłość | -730 | 1 | 80 000 | 69 100 | 5 | 1 |
Arktyczna Przyszłość | -850 | 1 | 120 000 | 78 500 | 5 | 1 |
Oceaniczna Przyszłość | -980 | 1 | 150 000 | 88 600 | 5 | 1 |
Wirtualna Przyszłość | -1 180 | 1 | 200 000 | 99 200 | 5 | 1 |
Epoka Kosmiczna: Mars | -1 880 | 1 | 325 000 | 165 700 | 5 | 1 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | -2 050 | 1 | 450 000 | 183 500 | 5 | 1 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | -2 210 | 1 | 525 000 | 202 300 | 5 | 1 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | -2 380 | 1 | 600 000 | 222 100 | 5 | 1 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | -2 550 | 1 | 650 000 | 242 800 | 5 | 1 |