Wioska Fiore – poz. 5: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 247: | Linia 247: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 20 830 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 12 118 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 624 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 194 200 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 194 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 5 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br> |
Wersja z 08:40, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 4x6 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||||
Epoka Brązu | 920 | 194 | 120 | 1 200 | 15 | 2 | 5 |
Epoka Żelaza | 1 580 | 418 | 192 | 2 900 | 19 | 2 | 5 |
Wczesne Średniowiecze | 1 750 | 641 | 480 | 4 800 | 23 | 2 | 5 |
Rozkwit Średniowiecza | 1 950 | 900 | 960 | 6 700 | 27 | 2 | 5 |
Jesień Średniowiecza | 2 180 | 1 181 | 1 440 | 8 900 | 31 | 2 | 5 |
Epoka Kolonialna | 2 560 | 1 490 | 2 400 | 13 500 | 38 | 2 | 5 |
Epoka Przemysłowa | 2 890 | 1 822 | 4 800 | 16 900 | 52 | 2 | 5 |
Epoka Postępowa | 3 170 | 2 174 | 7 200 | 20 500 | 72 | 2 | 5 |
Modernizm | 3 400 | 2 549 | 12 000 | 25 400 | 103 | 2 | 5 |
Postmodernizm | 3 540 | 2 938 | 19 200 | 32 000 | 144 | 2 | 5 |
Współczesność | 4 110 | 3 348 | 28 800 | 41 700 | 206 | 2 | 5 |
Epoka Jutra | 4 990 | 3 773 | 48 000 | 48 200 | 278 | 2 | 5 |
Przyszłość | 5 980 | 4 219 | 76 800 | 55 300 | 340 | 2 | 5 |
Arktyczna Przyszłość | 6 960 | 4 680 | 115 200 | 62 800 | 412 | 2 | 5 |
Oceaniczna Przyszłość | 8 030 | 5 155 | 144 000 | 70 900 | 474 | 2 | 5 |
Wirtualna Przyszłość | 9 600 | 5 645 | 192 000 | 79 400 | 576 | 2 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 15 360 | 8 935 | 312 000 | 132 600 | 700 | 2 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 16 690 | 9 706 | 432 000 | 146 800 | 823 | 2 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 18 030 | 10 490 | 504 000 | 161 800 | 947 | 2 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 19 420 | 11 297 | 576 000 | 177 600 | 1 070 | 2 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 20 830 | 12 118 | 624 000 | 194 200 | 1 194 | 2 | 5 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)