Tłocznia oleju słonecznikowego – poz. 7: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 290: | Linia 290: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 17 150 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 15 147 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 624 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 136 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 6 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 19 600 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 4 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br> |
Wersja z 08:40, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 6x4 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||||||
Epoka Brązu | 760 | 243 | 120 | 800 | 6 | 870 | 3 | 3 | 4 |
Epoka Żelaza | 1 300 | 522 | 192 | 2 000 | 6 | 1 490 | 3 | 3 | 4 |
Wczesne Średniowiecze | 1 440 | 801 | 480 | 3 400 | 6 | 1 650 | 3 | 3 | 4 |
Rozkwit Średniowiecza | 1 610 | 1 125 | 960 | 4 700 | 6 | 1 840 | 3 | 3 | 4 |
Jesień Średniowiecza | 1 790 | 1 476 | 1 440 | 6 200 | 6 | 2 050 | 3 | 3 | 4 |
Epoka Kolonialna | 2 110 | 1 863 | 2 400 | 9 500 | 6 | 2 410 | 3 | 3 | 4 |
Epoka Przemysłowa | 2 380 | 2 277 | 4 800 | 11 800 | 6 | 2 720 | 3 | 3 | 4 |
Epoka Postępowa | 2 610 | 2 718 | 7 200 | 14 300 | 6 | 2 990 | 3 | 3 | 4 |
Modernizm | 2 800 | 3 186 | 12 000 | 17 800 | 6 | 3 200 | 3 | 3 | 4 |
Postmodernizm | 2 910 | 3 672 | 19 200 | 22 400 | 6 | 3 330 | 3 | 3 | 4 |
Współczesność | 3 390 | 4 185 | 28 800 | 29 200 | 6 | 3 870 | 3 | 3 | 4 |
Epoka Jutra | 4 110 | 4 716 | 48 000 | 33 800 | 6 | 4 700 | 3 | 3 | 4 |
Przyszłość | 4 920 | 5 274 | 76 800 | 38 700 | 6 | 5 630 | 3 | 3 | 4 |
Arktyczna Przyszłość | 5 730 | 5 850 | 115 200 | 44 000 | 6 | 6 550 | 3 | 3 | 4 |
Oceaniczna Przyszłość | 6 620 | 6 444 | 144 000 | 49 600 | 6 | 7 560 | 3 | 3 | 4 |
Wirtualna Przyszłość | 7 900 | 7 056 | 192 000 | 55 600 | 6 | 9 030 | 3 | 3 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 12 650 | 11 169 | 312 000 | 92 800 | 6 | 14 450 | 3 | 3 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 13 740 | 12 132 | 432 000 | 102 800 | 6 | 15 710 | 3 | 3 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 14 850 | 13 113 | 504 000 | 113 300 | 6 | 16 970 | 3 | 3 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 15 990 | 14 121 | 576 000 | 124 400 | 6 | 18 280 | 3 | 3 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 17 150 | 15 147 | 624 000 | 136 000 | 6 | 19 600 | 3 | 3 | 4 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)