Królewskie łaźnie – poz. 2: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
![icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png](https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png)
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 207: | Linia 207: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 312 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 121 400 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 4 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Towary do skarbca gildii można produkować wyłącznie należąc do gildii<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/military-f78f239f6.png}} Produkuje losową jednostkę z epoki budynku<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Towary do skarbca gildii można produkować wyłącznie należąc do gildii<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/military-f78f239f6.png}} Produkuje losową jednostkę z epoki budynku<br> |
Wersja z 08:39, 12 lip 2023
![]() | |||||||||||||
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | ![]() | ||||||||||||
Ulica: | ![]() | ||||||||||||
Wielkość: | ![]() | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||
---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() | |
1d | po zmotywowaniu | ||||
Epoka Brązu | 60 | 800 | 4 | 5 | 2 |
Epoka Żelaza | 96 | 1 800 | 4 | 5 | 2 |
Wczesne Średniowiecze | 240 | 3 000 | 4 | 5 | 2 |
Rozkwit Średniowiecza | 480 | 4 200 | 4 | 5 | 2 |
Jesień Średniowiecza | 720 | 5 600 | 4 | 5 | 2 |
Epoka Kolonialna | 1 200 | 8 500 | 4 | 5 | 2 |
Epoka Przemysłowa | 2 400 | 10 500 | 4 | 5 | 2 |
Epoka Postępowa | 3 600 | 12 800 | 4 | 5 | 2 |
Modernizm | 6 000 | 15 900 | 4 | 5 | 2 |
Postmodernizm | 9 600 | 20 000 | 4 | 5 | 2 |
Współczesność | 14 400 | 26 000 | 4 | 5 | 2 |
Epoka Jutra | 24 000 | 30 200 | 4 | 5 | 2 |
Przyszłość | 38 400 | 34 600 | 4 | 5 | 2 |
Arktyczna Przyszłość | 57 600 | 39 300 | 4 | 5 | 2 |
Oceaniczna Przyszłość | 72 000 | 44 300 | 4 | 5 | 2 |
Wirtualna Przyszłość | 96 000 | 49 600 | 4 | 5 | 2 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 156 000 | 82 900 | 4 | 5 | 2 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 216 000 | 91 800 | 4 | 5 | 2 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 252 000 | 101 200 | 4 | 5 | 2 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 288 000 | 111 000 | 4 | 5 | 2 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 312 000 | 121 400 | 4 | 5 | 2 |
![icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png](https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png)
Towary do skarbca gildii można produkować wyłącznie należąc do gildii
![military-f78f239f6.png](https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/military-f78f239f6.png)
Produkuje losową jednostkę z epoki budynku