Diabelski młyn – poz. 7: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 247: | Linia 247: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 6 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 6 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 23 280 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 13 531 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 624 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 271 900 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 36 760 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 6 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 10 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:38, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 6x4 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||||
Epoka Brązu | 1 030 | 217 | 120 | 1 700 | 1 620 | 6 | 10 |
Epoka Żelaza | 1 770 | 466 | 192 | 4 000 | 2 790 | 6 | 10 |
Wczesne Średniowiecze | 1 960 | 716 | 480 | 6 700 | 3 090 | 6 | 10 |
Rozkwit Średniowiecza | 2 180 | 1 005 | 960 | 9 400 | 3 450 | 6 | 10 |
Jesień Średniowiecza | 2 440 | 1 319 | 1 440 | 12 400 | 3 850 | 6 | 10 |
Epoka Kolonialna | 2 860 | 1 664 | 2 400 | 18 900 | 4 520 | 6 | 10 |
Epoka Przemysłowa | 3 230 | 2 034 | 4 800 | 23 600 | 5 100 | 6 | 10 |
Epoka Postępowa | 3 550 | 2 428 | 7 200 | 28 600 | 5 600 | 6 | 10 |
Modernizm | 3 790 | 2 846 | 12 000 | 35 600 | 5 990 | 6 | 10 |
Postmodernizm | 3 950 | 3 280 | 19 200 | 44 800 | 6 240 | 6 | 10 |
Współczesność | 4 590 | 3 739 | 28 800 | 58 300 | 7 250 | 6 | 10 |
Epoka Jutra | 5 580 | 4 213 | 48 000 | 67 500 | 8 810 | 6 | 10 |
Przyszłość | 6 680 | 4 711 | 76 800 | 77 400 | 10 550 | 6 | 10 |
Arktyczna Przyszłość | 7 780 | 5 226 | 115 200 | 88 000 | 12 280 | 6 | 10 |
Oceaniczna Przyszłość | 8 980 | 5 757 | 144 000 | 99 200 | 14 180 | 6 | 10 |
Wirtualna Przyszłość | 10 730 | 6 303 | 192 000 | 111 100 | 16 940 | 6 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 17 160 | 9 978 | 312 000 | 185 600 | 27 100 | 6 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 18 650 | 10 838 | 432 000 | 205 600 | 29 450 | 6 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 20 150 | 11 714 | 504 000 | 226 600 | 31 820 | 6 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 21 710 | 12 615 | 576 000 | 248 700 | 34 270 | 6 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 23 280 | 13 531 | 624 000 | 271 900 | 36 760 | 6 | 10 |