Świątynia Mogołów – poz. 4: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 198: | Linia 198: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 57 200 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 57 200 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 384 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 71 100 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 60 900 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br> |
Wersja z 12:34, 25 kwi 2022
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 4x4 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||
Epoka Brązu | 80 | 500 | 15 | 1 000 | 10 |
Epoka Żelaza | 128 | 1 200 | 15 | 2 300 | 10 |
Wczesne Średniowiecze | 320 | 1 900 | 15 | 3 800 | 10 |
Rozkwit Średniowiecza | 640 | 2 700 | 15 | 5 400 | 10 |
Jesień Średniowiecza | 960 | 3 600 | 15 | 7 100 | 10 |
Epoka Kolonialna | 1 600 | 5 400 | 15 | 9 000 | 10 |
Epoka Przemysłowa | 3 200 | 6 700 | 15 | 10 900 | 10 |
Epoka Postępowa | 4 800 | 8 200 | 15 | 12 900 | 10 |
Modernizm | 8 000 | 10 200 | 15 | 15 000 | 10 |
Postmodernizm | 12 800 | 12 800 | 15 | 17 100 | 10 |
Współczesność | 19 200 | 16 700 | 15 | 19 200 | 10 |
Epoka Jutra | 32 000 | 19 300 | 15 | 21 500 | 10 |
Przyszłość | 51 200 | 22 100 | 15 | 23 600 | 10 |
Arktyczna Przyszłość | 76 800 | 25 100 | 15 | 25 900 | 10 |
Oceaniczna Przyszłość | 96 000 | 28 300 | 15 | 28 400 | 10 |
Wirtualna Przyszłość | 128 000 | 31 700 | 15 | 30 700 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 208 000 | 53 000 | 15 | 49 700 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 288 000 | 58 700 | 15 | 53 400 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 336 000 | 64 700 | 15 | 57 200 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 384 000 | 71 100 | 15 | 60 900 | 10 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)