Poz. 2 - Piazza - Kawiarnia: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 222: | Linia 222: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 438 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 438 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 19 670 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 19 670 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 530 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 144 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 55 500 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 489 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 20 920 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | ||
|} | |} |
Wersja z 12:32, 25 kwi 2022
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x2 | ||||||||||||
Zestaw: | Zestaw Piazza | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | 1 x | 2 x | 3 x | |||
Epoka Brązu | 65 | 30 | 400 | 6 | 330 | 2 |
Epoka Żelaza | 131 | 48 | 900 | 8 | 790 | 2 |
Wczesne Średniowiecze | 200 | 120 | 1 500 | 10 | 1 320 | 2 |
Rozkwit Średniowiecza | 281 | 240 | 2 100 | 12 | 1 850 | 2 |
Jesień Średniowiecza | 369 | 360 | 2 800 | 13 | 2 440 | 2 |
Epoka Kolonialna | 466 | 600 | 4 200 | 16 | 3 100 | 2 |
Epoka Przemysłowa | 569 | 1 200 | 5 300 | 22 | 3 760 | 2 |
Epoka Postępowa | 680 | 1 800 | 6 400 | 30 | 4 420 | 2 |
Modernizm | 797 | 3 000 | 8 000 | 43 | 5 150 | 2 |
Postmodernizm | 918 | 4 800 | 10 000 | 60 | 5 870 | 2 |
Współczesność | 1 046 | 7 200 | 13 000 | 86 | 6 600 | 2 |
Epoka Jutra | 1 179 | 12 000 | 15 100 | 116 | 7 390 | 2 |
Przyszłość | 1 319 | 19 200 | 17 300 | 155 | 8 120 | 2 |
Arktyczna Przyszłość | 1 463 | 28 800 | 19 600 | 198 | 8 910 | 2 |
Oceaniczna Przyszłość | 1 611 | 36 000 | 22 100 | 240 | 9 770 | 2 |
Wirtualna Przyszłość | 1 764 | 48 000 | 24 800 | 283 | 10 560 | 2 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 2 792 | 78 000 | 41 400 | 335 | 17 090 | 2 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 3 033 | 108 000 | 45 900 | 386 | 18 350 | 2 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 3 278 | 126 000 | 50 600 | 438 | 19 670 | 2 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 3 530 | 144 000 | 55 500 | 489 | 20 920 | 2 |